Wpis z mikrobloga

Cześć, to mój pierwszy wpis od kiedykolwiek tego typu.
Stwierdziłem pewnego dnia że zbuduje sobie regał, w tym celu potrzebne były mi kantówki bukowe. Znalazłem na allegro jakiegoś sprzedawcę który miał dobre opinie, jednak na konkretny wymiar musiałem się umówić poza allegro. Kosztowało mnie to ponad 1300zl razem z materiałem i cięciami na konkretne wymiary. Kantówki przyszły wyglądały ładnie, jedna trochę się wykrzywiła ale to normalne przy drewnie. Zacząłem budować szafę, skręciłem większość szkieletu i nagle zwróciłem uwagę że coś wydaje mi się że jest krzywo. Okazało się że słupki które zamówiłem na 270 cm raz mają 271 raz 270,5 raz 270 cm. Musiałem wszystko rozebrać i ręcznie ( dlatego zamówiłem docinanie) docinać w dodatku nie mam szans zrobić tego tak równo jak na maszynie stolarskiej - ciałem po prostu brzeszczotem, 8 sztuk zajęło mnóstwo czasu i trzeba było się mocno szarpać. Generalnie dwa dni roboty do tyłu.

Ale do rzeczy: napisałem do tej firmy żeby chociaż usłyszeć wyjaśnienie jednak zostałem zignorowany, z racji że nie było to allegro po prostu zostałem olany, stąd ten wpis.

Nazwa firmy :
Z.P.H.U. RAKDREW
32-435 Krzczonów
Krzczonów 138

Nie polecam.

#zalesie #januszebiznesu
  • 4
@m4rio nie mam takich narzędzi, w dodatku mieszkam w kamienicy, nie chciałem piłować sąsiadom drewna wewnątrz mieszkania jakąś krajzegą , dlatego chciałem gotowe dociete. Ja rozumiem pomylić się milimetr dwa. Ale centymetr?