Wpis z mikrobloga

Blokowanie dróg przez organizacje ekologiczne nie jest ok. Bo ludzie się spóźnia do pracy.


@innv: Poprawną odpowiedzią na obie patologie jest pałowanie bo to pieprzone zwierzęta, które przekładają swój interes nad innych ludzi którym przeszkadzają swoimi protestami.

Choć wiadomo, że tępy wykopek zawsze wymyśli jakieś gówno by usprawiedliwić gówno robione "przez jego stronę".
Chiny produkują CO2 per capita na poziomie Niemiec lub Polski. Indie jeszcze mniej, a o Afryce szkoda nawet wspominać. Te rejony nie są problemem w ograniczeniu CO2.


@johny-kalesonny: I tutaj jest potężny błąd w Twojej logice, bo opierasz się na tabelce w excelu, per capita Ci tyle wychodzi i fajrant. Afryka czy takie Indie per capita mają stosunkowo niedużo, bo rozmnażają się jak #!$%@? i dzielisz te emisję na co raz
@innv: fajnie. Powiesz mi, co pożytecznego dają te protesty, a często zwykły wandalizm, ekhm przepraszam, "bunt społeczny", tych "ekologów"? Jakie wymierne korzyści? Pomagają zmienić legislację? Nieważne jak mówią, byle mówili? To tak nie działa. Robią pod górkę, i klimatowi, i prawdziwym ekologom.
Dasz jakiś argument, czy będziesz znowu przestawiał słowa w moim komentarzu?

Tak samo krytykuję "rolników" wsiurów, którzy podłączają się pod legitne protesty i robią burdy, palą opony i inne
@Biskupator nic nie dają pożytecznego. Po za świadomością społeczna - notabene to samo dają rolnicy.

Tak samo jestem #!$%@? jak mam stać w korku czy to przed rolnikami czy ekologami.

Poprzekręcalem słowa bo idealnie pasują do jednej i drugiej strony ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie, bo to nie jest druga strona, to nie są analogie. Rolnicy nie dają nic pożytecznego? Serio? Skąd się w ludziach interesujących ekologią bierze ta niechęć do rolników, częsta krytyka? Co rusz się z tym spotykam, a nie ma to żadnego sensu.

Bo część z nich to mieszające się duże korpo, próbujące coś ugrać?
No witam w realnym świecie, pełnym szarości, z wieloma sznurkami powiązanymi po całym świecie.
Firmy paliwowe, antyekologiczne sentymenty,