Wpis z mikrobloga

#playstation #ps5 #konsole #gry #sony

Hej wszystkim,

Zakupilem dzisiaj PS5 i zastanawiam sie czy trafil mi sie trefny pad czy Sony tak spadlo jakosciowo z konsolami.

- Krzyzyk (Przycisk X) daje inne odczucia przy naciskaniu niz inne przyciski, tak jakby mial zaraz odpasc, wydaje glosne dzwieki (Powodowane obijaniem sie przycisku o obudowe pada) gdzie inne klawisze sa “ciche” i czasami mam odczucie ze slabiej “odbija”.

-Krzyzak ( + ) lata na boki, a bardziej ciagnie go na prawy bok i wydaje wtedy glosne kliki (Tez przez obijanie sie). Nie zwrocilbym na to uwagi gdyby nie moj pad od PS4 gdzie krzyzak sztywno siedzi w jednym miejscu

- Zle spasowanie plastikow: Po prawej stronie plastik jest zle spasowany i jest spora szczelina, po lewej tak nie ma

Nauczyc sie z tym zyc czy zdac na gwarancje? Nie powiem, ten krzyzyk troche mnie irytuje. Nikt z moich znajomych nie gra, wiec nawet nie mam gdzie sprawdzic innych padow
ElementalX7 - #playstation #ps5 #konsole #gry  #sony

Hej wszystkim,

Zakupilem dzisi...

źródło: 92F233BD-43B1-4123-ACB3-3E9D803E21BC

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@ElementalX7 miałem tak na obu padach dołączonych do konsoli. W sensie odbijanie/ocieranie/lekkie skrzypnięcie przy nacisku. Mam konsolę od premiery, pamiętam, że na redditach też ludzie zwracali na to uwagę. I rozwiązanie było dość proste: przycisk się wyrobi. I faktycznie się wyrobił.
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Co do "latania" krzyżaka to przed chwilą sprawdzałem i faktycznie w padzie od PS4 lata trochę mniej a w padzie od PS3 jeszcze mniej, czyli z każdą generacją lata bardziej (:
  • Odpowiedz
  • 0
miałem tak na obu padach dołączonych do konsoli. W sensie odbijanie/ocieranie/lekkie skrzypnięcie przy nacisku. Mam konsolę od premiery, pamiętam, że na redditach też ludzie zwracali na to uwagę. I rozwiązanie było dość proste: przycisk się wyrobi. I faktycznie się wyrobił.


@Theos: Orientuejsz sie moze po jakim czasie sie wyrobilo? W planach mam tak, ze jesli sie nie wyrobi przez X czasu, to po prostu zdam na gw pada. Ten X wlasnie
  • Odpowiedz
@ElementalX7: nie pamiętam, używałem i trochę człowiek o tym zaczął zapominać. Po pewnym czasie się zorientowałem, że problem przestał występować. Gwarancję masz rok, tak że na luzie, ja bym poczekał.
  • Odpowiedz