Wpis z mikrobloga

Jestem skromnym człowiekiem.


@Grooveer: Jak to powiedział Winston Churchill o swoim następcy: skromny człowiek, który ma wiele powodów, żeby być skromnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biedny @drivent ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odkąd zabrakło kałmena nie ma chłopak jak realizować swoich codziennych aktywności. Polerowanie kindżałów z koniaszem to jednak nie to samo.
@Grooveer: Wiem, Gruwerku i nigdy w to nie wątpiłem. No najwyżej raz czy dwa albo siedemset osiemnaście. Przyłączam się do twoich życzeń i mam nadzieję, że niespokojną noc będą mieć za to kacapskie sołdaty i reszta orczego plemienia w rosyjskich miastach. Niech ich tam zgruzują jak najwięcej ()

mieść" to można podłogi, ulice.


@zeMadafaka: Tak, zgadzam się. Myślę, że to dobre zajęcie dla Gruwera.
@drivent: A, tak, zapomniałem, że rozmawiam ze specyficznym fetyszystą ( ͡° ʖ̯ ͡°) To pewnie dlatego was na ten wykop tak ciągnie. Zielonka za zielonką, ban za banem, a ciągle przyłazicie, bo nic nie daje takiej satysfakcji jak dokładne oplusowanie koleżki. Żaden inny lurker czy pikabu nie daje wam takiej satysfakcji.
@JPRW dokładnie tak, rozgryzles nas, brawo!

Załóż z Robertem wykopowy zespół do śledzenia fetyszystow od plusowania. Będzie was tam trzech - Robert, ty i twoje alterego przegrywowe. Możesz sobie wybrać, które to będzie multikonto, bez różnicy.

Tak od was zajeżdża hipokryzja, że ciężko sobie to w ogóle zobrazować.

Naczelny hejter multikont i zarazem multikonciarz @JPRW we własnej osobie!

Śmiechu warte...
@drivent: A co tu śledzić skoro wszystko robicie publicznie i jeszcze sami się z tym ostentacyjnie obnosicie cały czas. Kółeczko wzajemnego polerowania kindżałów zawsze zwarte i gotowe do działania. Z krótkimi acz regularnymi przerwami na bana, zarejestrowanie jako nowa zielonka i oczywiście płacz nad niesłusznymi prześladowaniami.
@JPRW wypraszam sobie, ja nie zakładam nowych kont bo w sumie mam to gdzieś, a bany często są mocno kontrowersyjne aczkolwiek już się do nich przyzwyczaiłem. Ciężko wygrać z zaplanowana akcja zgłaszania wszystkich wpisów oraz komentarzy przez... no i tutaj znowu wychodzi twoja hipokryzja.
Sami tworzycie hermetyczna grupę lizania się po dytkach, dodatkowo wrzucacie sobie wzajemnie dickpicki na discorda ale wiadomo, to nie wstyd.

Tym miłym akcentem pozwolę sobie opuścić ten wątek.
Ciężko wygrać z zaplanowana akcja zgłaszania wszystkich wpisów oraz komentarzy przez... no i tutaj znowu wychodzi twoja hipokryzja.


@drivent: Tu nie ma żadnej hipokryzji. Zupełnie otwarcie takimi jak ty gardzę i się was brzydzę i uważam, że z każdej okazji pozbycia się was stąd warto korzystać. Ale przyznaję, że niestety częściej niż rzadziej mi się nie chcę was zgłaszać, bo efekty są marne. Ale zapewniam, że z każdego bana dla każdego
@JPRW rozumiem, prawda w oczy kole.

Kiedyś pojmiesz, że zadne z nas kacapy tylko prawdziwi patrioci dbajacy o dobro ojczyzny non stop tłumieni jak pod zaborami, a może nawet przeprosisz.

Całkiem udany dzień mialem, więc uświadczysz pozdrowienia z mojej strony w dniu dzisiejszym.

Nie musisz odpisywać, że mnie nie pozdrawiasz, wystarczy już tego jadu saczacego się z twojej klawiatury.
Kiedyś pojmiesz, że zadne z nas kacapy tylko prawdziwi patrioci dbajacy o dobro ojczyzny non stop tłumieni jak pod zaborami, a może nawet przeprosisz.


@drivent: XDD Tacy z was patrioci jak z targowiczan, oni sobie też parszywe gęby wycierali identycznymi bogoojczyźnianymi hasełkami co wy.

Nie musisz odpisać, że mnie nie pozdrawiasz, wystarczy już jadu saczacego się z twojej klawiatury


@drivent: Cieszę się, że doceniasz moje starania, ale pogardy i szkalowania
@drivent: uspokoj sie iwan
nadal obsrany discorda?

Tym miłym akcentem pozwolę sobie opuścić ten wątek.


@drivent: Ruskim akcentem?

@JPRW: Wczoraj typa meczylem kilka godzin by wszedl na discord, to mu o malo zylka nie pekla xD
Przeciez to jest rusek i tyle
@JPRW: Mowisz o jakis republikanskich szurach ale w zupelnosci pomijasz fakt ze demokraci lacza tematy syfu na granicy z funduszami na ukrainie, to nie ma byc prokacapskie zagranie? Moze faktycznie, zawsze mogli podpiac pod to jakies obowiazkowe blokery dla gowniakow albo zakaz sprzedazy spalinowych aut ale im zalezy wiec sie ograniczaja. ()
Mowisz o jakis republikanskich szurach ale w zupelnosci pomijasz fakt ze demokraci lacza tematy syfu na granicy z funduszami na ukrainie, to nie ma byc prokacapskie zagranie?


@Satan696: Przypomnij mi, jak to się stało, że jesienią zeszłego roku Kongres ostatecznie w ogóle nie głosował na pakietem wsparcia dla Ukrainy? Kto to wtedy zablokował w Izbie Reprezentantów?

Moze faktycznie, zawsze mogli podpiac pod to jakies obowiazkowe blokery dla gowniakow albo zakaz sprzedazy