Wpis z mikrobloga

w sumie tak sobie pomyślałem teraz, że w każdej teorii jest jakieś ziarnko prawdy


@Grooveer: Ja mam taką teorię, że ty jesteś żywym człowiekiem a nie wygenerowanym przez sztuczną inteligencję botem, ale jeśli jest w tym ziarnko prawdy, to naprawdę nieduże.

@drivent: Normę się drajwent wyrabia, odrabia się pańszczyznę. A ty możesz jak zwykle obrobić koniasza koledze XD
@JPRW ja jestem tylko wykopkiem, który ma misję informowania użytkowników wykopu co się dzieje na wojnie na Ukrainie by byli świadomi. Tylko tyle i aż tyle.
@JPRW wiem, panie ekspercie od wszystkiego ale coś ostatnio cie nie było widać.

Sądząc po tym, że ciągle ci w głowie homoseksualne fantazje to w weekend musiało być sucho, zostaje filmik z dwoma rosyjskimi żołnierzami w zakładcę "ulubione" na rozładowanie frustracji seksualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grooveer: Jak się bierzesz za misję informowania kogoś, to wypadałoby samemu mieść jakąś wiedzę w tych tematach, bo inaczej Gruwerku możesz wyjść na głąba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JPRW jak widzę, że jest jakaś ważna informacja i nikt na tagu jej nie wstawia to muszę reagować. Ja tutaj można powiedzieć uprawiam wolontariat dlatego tak dużo czasu poświęcam tutaj zamiast na przyjemności.
@Grooveer: Ten tag bez wątpienia bardzo dużo ci zawdzięcza. Szkoda, że w zamian jedyne co dostajesz, to bycie żywym memem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

filmik z dwoma rosyjskimi żołnierzami


@drivent: Koniasza już przepraszałem, ciebie chyba nie. Bardzo źle wtedy postąpiłem, więcej nie będę wrzucać waszych intymnych nagrań. Nawet wy macie prawo do prywatności, niezależnie od wynaturzonych bezeceństw, którym się oddajecie.