Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eeech zarysowałem 65 calowy LG C2, rysa 5mm szerokości 0,5mm grubości, płytka, widać na czarnym tle z odległości poniżej metra jeśli patrzy się kucając, gdy są zapalone światła. Z kanapy 2,5 metra dalej nie widać w ogóle na planszach testowych, na białym ani na czarnym, wygląda jakby tej rysy nie było. Jeśli są zgaszone światła to nawet siedząc bliżej też nie widać.

Ale taki ładny telewizor był. Brak DSE, brak wypaleń, 1500 godzin wyświecone, jeszcze kawałek gwarancji jest. Myślałem o sprzedaży i kupnie 77 calowego C3.

Czy z taką rysą wartość odsprzedaży tego telewizora spuściła się w kiblu? Rysa ok 20 cm od dolnej krawędzi ekranu, 35 cm od prawej

https://imgur.com/a/qKar0rk fotka z palcem wskazującym dla skali

#telewizory #oled



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Ile warty jest telewizor z taką rysą

  • 0 zł, złom do PSZOKu 50.0% (23)
  • ok. 500 zł na części 15.2% (7)
  • ok. 1000 zł 13.0% (6)
  • ok. 2000 zł 6.5% (3)
  • ok. 3000 zł 10.9% (5)
  • ok. 4000 zł 0% (0)
  • ok. 5000 zł 4.3% (2)

Oddanych głosów: 46

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eeech zarysowałem 65 calowy LG C2, rysa 5mm s...
  • 3
Czy z taką rysą wartość odsprzedaży tego telewizora spuściła się w kiblu?


@mirko_anonim: Szczerze? Tak. Jeśli zataisz przed sprzedającym, to na bank i tak zobaczy bo jednak używany to się sprawdza pod kątem takich historii. Nie zataisz, to będziesz musiał obniżyć cenę bo każdy będzie szukał w dobrym stanie technicznym i bez takich wad. Nawet jeśli twoim zdaniem przy użytkowaniu tego nie widać, to powiedz - uwierzyłbyś takiemu opisowi na OLX?