Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: Mam nadzieję, jestem tak zdenerwowany tym odcinkiem, że aż mnie nosi. No, #!$%@?, no jak można na coś takiego pozwalać? Tutaj jakieś koncerty polsat organizuje "artysci przeciw nienawisci", a tutaj takie zachowania się akceptuje. dla aMendy nie ma już ratunku, ale to nie znaczy, że takie zachowanie powinno być promowane. rudą jakoś szybko w tamtym sezonie #!$%@?, więc mam nadzieję, że i tu tak będzie.
@Hogataa26: myślę,że nie.Ale pewnie będzie coś,np z Szymonem albo z prowadzącymi,że za bardzo się skupia na nominowaniu,a za mało nad farmą.Chyba,że z farmą i zwierzętami wszystko ok,tylko tego nie pokazują,tylko dymy.Bo na teraz to nawet nie pokazują,co się przy zwierzętach robi.Obrządku itp.No i zobaczy się,co będzie,jak dostaną jakieś zadanie.
@cirilla1989: dywagują,nie wiedzą...ten tydzień jest farmerem tygodnia,to nie wyleci.Dopiero w następnym może być nominowana i na koniec może wylecieć...więc wszyscy jej życzą,żeby wyleciała za dwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hogataa26: nie sądzę... W poprzedniej edycji tez były toksyczne akcje i interwencji chyba zabrakło, a na dodatek dzis gościem będzie najgorszy zjeb i toksyk (albo taką miała role) wszystkich edycji, więc wszystko dla oglądalności