Wpis z mikrobloga

@JPRW Oj widzę, że nawet znowu mnie zablokowałeś, żebym nie dołączył do tych kilku osób, które zgnoiły cię pod tym twoim śmiesznym wpisem. Tak więc odpowiedź tutaj.
Odkąd przypadkowo odpisałeś mi z multikonta i wyszło na to, że jesteś zakłamanym hipokrytą, to twoje ataki na mnie stały się coraz bardziej zdesperowane. Teraz żeby tylko zaatakować potrafisz nawet przyczepić się do informacji podawanej przez największe ukraińskie kanały telegramowe czy największe ukraińskie portale informacyjne, a nawet przez ukraińskie telewizje. Wielki napis "NIEPOTWIERDZONE" to widocznie dla ciebie zbyt dużo do przetrawienia i zrozumienia. Po ilości plusów tego twojego wpisu widzę, że nawet twoi kumple z trollowni niezbyt są skorzy do plusowania, bo nawet oni zauważyli, że jedyną osobą, która się zesrała jesteś TY. A to jak zostałeś zmieszany z błotem pod tym wpisem jest nawet zabawne. Już nie mogę się doczekać twojej kolejnej zaczepki, bo po tej wiem, że udowodnisz wszystkim, że można upaść jeszcze niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach