Wpis z mikrobloga

Po jakimś czasie przerwy wziąłem dziś lek na ADHD, by mieć spokój od ciągłego uczucia, że mi niewygodnie, że coś uwiera itd. ale z drugiej strony wahania nastroju teraz są i podenerwowany jestem bez powodu( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak kiedyś jeszcze pójdę do konowała, to powiem mu, żeby zmienił mi depralin na bisocard/propanolol, bo one dobrze się sprawdzają w usuwaniu stresu.
Depralin niby usuwa lęki, ale z drugiej strony powoduje, że się nie chce z domu wychodzić i chyba tłumi odczuwanie emocji, a ja nie widzę potrzeby robienia z siebie jeszcze większego warzywa emocjonalnego. Poza tym chce mieć środek, który działa od razu i brać go sporadycznie w razie potrzeby.
Na zwykły stres, bycie spiętym to on nie działa wcale a lek na ADHD nasila tego typu rzeczy

#przegryw #adhd #psychiatria #ssri #leki
  • 5
  • Odpowiedz
@farew3Ell: Daj znać jak dojdziesz do jakiegoś sensownego rozwiązania, przyda się []
Choć akurat mi propanolol działał dużo lepiej przy stałym użyciu malutkich dawek, nie dużą pojedyńczą.
  • Odpowiedz
  • 0
@DespotaAnalny: Jakiś czas temu zastosowałem 7,5mg bisocardu co sprawiło że skutki uboczne medikinetu zanikły zupełnie. Tyle że to był blister znaleziony w domu i juz nie mam tego leku

@Sinity A ona to magiczne rozwiązanie wszystkich problemów?
  • Odpowiedz