Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałam taką rozkmine i stwierdziłam, że najlepsi do umawiania są faceci co mają młodszą siostrę. Wszyscy faceci, których znam i wychowywali się z młodszą siostrą są bardzo opiekuńczy, dbają o kobietę, potrafią z nimi rozmawiać. Sami podejmują decyzje, są spontaniczni, umieją planować, ogarnąć wszystko wokół siebie, nie mają problemy z dotykiem
Natomiast najgorszy typ to ten co miał starsze siostry, autentycznie większość takich co poznałam to takie miękkie faję i pipki. Nie umieją nic zrobic wokół siebie, nie umieją walczyć o swoje a kobietę traktują jak matkę a nie partnerkę są bardzo ulegli, nie mają własnego zdania, to kobieta ma być decyzyjna w tej relacji, ciągle potrzebują atencji, użalają się nad sobą #randkujzwykopem #tinder #badoo #relacjemiedzyludzkie #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Britney16: Raczej cope. Zależy jeszcze jaka różnica wieku- jak znikoma to raczej taki facet będzie przedmiotowo traktował kobietę, bo z siostrą się ciągle kłócił nawet o atencje starych. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Britney16: IMO posiadanie jakiejkolwiek siostry bardzo wpływa na późniejszą łatwość nawiązywania relacji z kobietami. Zresztą nawet fizycznie masz dużo większą szansę bo zawsze się jakieś koleżanki kręcą koło niej. No chyba że ktoś ma siostrę przegrywa ale raczej kobiety w zdecydowanej większości mają jakąś siatkę socjalną koleżanek
  • Odpowiedz
@Britney16

Wszyscy faceci, których znam i wychowywali się z młodszą siostrą są bardzo opiekuńczy, dbają o kobietę, potrafią z nimi rozmawiać. Sami podejmują decyzje, są spontaniczni, umieją planować, ogarnąć wszystko wokół siebie


Ja natomiast mam taką rozmkinę, że takim można być max do drugiej randki, bo większość takich roszczeniowych p0lczysk, które chcą przyjąć na gotowe nigdy się nie zmienia m
  • Odpowiedz
  • 0
@Buberek no właśnie ci faceci oprócz cech, które wymieniłam zawsze byli bardzo asertywni i nigdy nie pozwalali sobie wejść na głowę, nigdy kobiety ich nie wykorzystywały wręcz bardzo szanowały
  • Odpowiedz
Ostatnio miałam taką rozkmine i stwierdziłam, że najlepsi do umawiania są faceci co mają młodszą siostrę. Wszyscy faceci, których znam i wychowywali się z młodszą siostrą są bardzo opiekuńczy, dbają o kobietę, potrafią z nimi rozmawiać


@Britney16: Bzdura, ja mam młodszą siostrę i nie jestem jakoś opiekuńczy, a przynajmniej mi się nie wydaje.
  • Odpowiedz
@Britney16: Ciężko wykazywaniem 0 inicjatywy nazwać wchodzeniem sobie na głowę albo wykorzystywaniem XD Jak mnie interesuje tylko ruchanie to spoko, taki mamy rynek, to chłop goni za babą, ale nigdy się bym nie związał z kimś kto jedyne co ma do zaoferowania podczas budowania relacji to dupę i zgadzanie się na moje propozycje.
  • Odpowiedz
Sami podejmują decyzje, są spontaniczni, umieją planować, ogarnąć wszystko wokół siebie, nie mają problemy z dotykiem


@Britney16: mam mlodsza siostre i nie potwierdzam, wrecz bym powiedzial ze jestem tego przeciwieństwem
  • Odpowiedz
@Britney16: Prędzej dzieci które były wychowywane w pełnej rodzinie ( ojciec + marka ) o zdrowych relacjach są lepsi od tych z rodzin patologicznych, ilość i płeć rodzeństwa mają mniejsze znaczenie.

faceci co mają młodszą siostrę..

chcesz powiedzieć że starszy brat wczuwa się w rolę ojca przez co nabrał więcej cech męskich - mniejszy udział kobiet w wychowywaniu -> lepszy facet?

faceci co mają
  • Odpowiedz