Wpis z mikrobloga

@neurotiCat: to moze koledzy tych co zabili polaka w czw/piatek kolo 5 rano #wroclaw?
No i jakies okolice Pl. Grunwaldzkiego, to Robotnicza 92, jakis akademik na studenow obok, tam wracali - czy tak wygladaja studenci z G...i? Policja powiadomiona? Gosc sobie macha nozem wiec ciupa a pozniej deportacja z misiem w paszporcie, tak bedzie prawda? Student Depot w tle - dla nich Student DEPORT
  • Odpowiedz
  • 158
@neurotiCat: Gruzini po Ukraińcach stanowią najliczniejszą grupę obcokrajowców w naszych więzieniach. Tylko zwróćcie uwagę na to ilu jednych i drugich w ogóle jest w Polsce. Ukraińców miliony, Gruzinów tysiące.
  • Odpowiedz
wyglądają jak typowi kierowcy taksówek


@goferek: Wczoraj ok. 23 zrównałem się na światłach z białą taksą Ryby i za kierownicą siedziała całkiem ładna blondynka. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Iudex: byla kilka dni temu wrzutka na wykop ze 10% z nich popelnia przestepstwa? A ilu nie zlapali? Pewnie 20% bedzie. Sam znam kumategro gruzina i sam mowil ze pelno G.... wyjechalo z ich kraju na emigracje to macie wlasnie skutki. Gosc z nozem sobie chodzi i macha, na oko mlody wiec jakis wielki student moze byc, akademik obok. Czy polucja juz cos z tym robi? Na trzemska daleko nie jest.
  • Odpowiedz
@goferek: Ciekawe czemu Tusk nie zaja sie tym palacym tematem tylko poszli w jakies wybory kopertowe sprzed 2lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem choc sie domyslam ze sa rownie umoczeni w ten proceder
  • Odpowiedz
wyskoczysz to #!$%@? z nozem? Chyba ze w kolczudze to mozna sprobowac. Tu tylko gnat by dal ci przewage.


@marsjanin2012: Ja bym wyskoczył z gazem, jeśli by nie wiało. Następnie pałka, a jakby to nie pomogło, to byłbym zmuszony wyjąć nóż.

Wiesz, że zawsze jest jakieś ryzyko? Albo chcesz komuś pomóc i je podejmujesz, albo jesteś tchórzem i czekasz na zesłanie giwery z nieba.

https://wykop.pl/link/7342015/afera-w-galerii-posnania/komentarz/121907331/od-wielu-lat-nosze-przy-sobie-kose-z-mysla-o-tym-ze-kiedys-moze-dojsc-do-sytuacji-w-ktorej-uratuje-ona-moje-lub-czyjes-zdrowie-albo-i-nawet-zycie-zast
StaryWedrowiec - >wyskoczysz to #!$%@? z nozem? Chyba ze w kolczudze to mozna sprobow...

źródło: 2024-01-29 16 05 35

Pobierz
  • Odpowiedz