Wpis z mikrobloga

@marv0oo: jak to jak się zapowiada? :P gra już jest rozwijana 4 lata, z 3 razy zdążyłem ją "przejść". Teraz wprowadzili opcję handlu/wymiany itemów czy jakoś tak. Generalnie polecam, bardzo dobra i solidna pozycja.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Grałem z miesiąc. Od Diablo 4 lepsze 10 razy, ale w sumie to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie. Do POE się jednak nie umywa. Chociaż kilka pomysłów stamtąd bym przeniósł do POE. Chociażby system craftingu, gdzie opłaca się podnosić przedmioty z iemi i je sprawdzać.
  • Odpowiedz
@marv0oo: LE idealnie wypełnia lukę pomiędzy POE a D4, pod względem progu wejścia i złożoności, na szczęście bliżej jest mu do POE . Widać i czuć mniejszy budżet ale gra cały czas się rozwija i to daję dużą nadzieje na przyszłość.
  • Odpowiedz
  • 0
@Syn_Tracza: Jakby, ja uważam, że w tym momencie porównywanie jakiegokolwiek HnS do PoE jest daremne. Taki sam case jak z WoWem i MMO, te gry mają tyle lat na karku, tyle lat doświadczenia, zmian, rozwoju itd. że nic się do tego nie umywa.
Bardziej mi chodziło o to, czy ta gra wieje #!$%@? jak D4 na premierę gdzie nic nie było, czy faktycznie idzie porobić tam jakies fajne buildy, jest
  • Odpowiedz
@marv0oo: Pograłem kilka miesięcy temu. Wbiłem 100, pobiegałem trochę end game. Jak dla mnie to jest gra która znacząco przewyższa diabelce, ale wiadomo że do PoE jej daleko (ciężko wygrać z 10 latami contentu). Nie mniej jednak, gra zapowiada się świetnie i na pewno będzie grane. Crafting jest całkiem spoko. Jasny, klarowny i póki co nie ma miliona modów jak w PoE. Kwestia handlu i ssf bardzo mi się podoba,
  • Odpowiedz
@marv0oo:

to samo co przedmówca

Pograłem kilka miesięcy temu. Wbiłem 100, pobiegałem trochę end game. Jak dla mnie to jest gra która znacząco przewyższa diabelce, ale wiadomo że do PoE jej daleko (ciężko wygrać z 10 latami contentu). Nie mniej jednak, gra zapowiada się świetnie i na pewno będzie grane. Crafting jest całkiem spoko. Jasny, klarowny i póki co nie ma miliona modów jak w PoE. Kwestia handlu i ssf
  • Odpowiedz