Wpis z mikrobloga

Hej,

niedługo odbieram moje własne M i muszę powoli myśleć o załatwianiu fachowców. No ale w sumie nie wiem jak się robi z płytkami w aneksie i korytarzu... Płytki chyba będą te same w przedpokoju, co w aneksie. Tylko czy kłaść płytki według czerwonej linii, czy dodatkowo zielony obszar też w płytkach? Jak to wygląda lepiej, albo jak jest przyjęte? Salon będzie w panelach drewnianych.

#remont #wykonczenia #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem
flaas - Hej,

niedługo odbieram moje własne M i muszę powoli myśleć o załatwianiu fac...

źródło: plytki

Pobierz
  • 8
  • 0
@Nethiu: jakby mi się któreś z tych rozwiązań bardziej podobało to bym tak zrobił, ale mam to w sumie w pompce, a trzeba coś powiedzieć fachowcowi.

@Wychwalany ta, a po dwóch latach panele poniszczone, bo a to się coś wyleje, a to uszczerbi, bo coś spadnie itd itd. Wiadomo że na całości panele wyglądają fajnie, zwiększają optycznie powierzchnię, są też te laminowane, ale z tego co słyszałem to jednak nie jest
a to się coś wyleje, a to uszczerbi, bo coś spadnie itd itd.


@flaas: i to wszystko dzieje sie w odleglosci max 30cm od szafek? nawet nie bede pisal, że zamki w panelach sa bardziej szczelne niz dylatacja miedzy plytkami a panelami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

płytki daje sie max do cokolu, a dalej panele. jesli je zniszczysz to wypinasz i zapinasz nowe. zostaw paczke zapasu.