Wpis z mikrobloga

Podłączyłem na chwilę ten komputer bez chłodzenia cpu. Wyskoczyła Informacja, że zainstalowano nowy procesor i jakieś info o konfiguracji i włączyło bios, widziałem tam nazwę płyty głównej i procesora graficznego 5600g, nie wiem co dalej zrobić więc szybko zatwierdziłem i tyle. Później już tylko info o wysokiej temperaturze wyskakiwało i braku chłodzenia. Czy jest szansa, że procesor żyje i go nie uwaliłem? Jutro już idę do serwisu bo nie chce na siłę tego spartana montować bo znów coś rozwalę
#pcmasterrace
  • 11
@gomjeden: jeju mam nadzieję, bo jak go wyrwałem ze slotu zamkniętego to myślałem już, że na bank nie przeżył. dalej się w sumie dziwie. Grzałem go potem suszarką i żyletką rozdzieliłem. Ale wszedł idealnie w slot i się zamknął.
@Huntley: no ja gotowe muszę mieć xD kupiłem z montażem ten sprzęt ale nie montują takich dużych radiatorów bo przy transporcie może wyrwać płytę - co rozumiem, handluje antykami i wiem jak paczki przychodzą
wykopki napisały że podmiana jest prosta wiec się skusiłem xD nawet dostałem wytyczne o przykręcaniu na krzyż itp
a xkom dowalił swojej pasty na boxowie chłodzenie i tak wyszło.