Wpis z mikrobloga

@SolarisYob: u mnie zlikwidowali system premiowy i MBO. O ile dla ludzi, którzy zajmują się sprzedażą to ma sens tak dla reszty to pokręcone. Premia weszła jako stały składnik pensji i spokój. Każdy robi swoje.
  • Odpowiedz
smutne, bo prawdziwe.


@otto13: dlaczego, ja tam dobrze wspominam przedszkole więc dlaczego praca nie może przypominać przedszkola, tyle że jeszcze dają Ci pieniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SolarisYob: Tak można ze wszystkim, np. relacje międzyludzkie. Jedyna różnica taka, że dzieciaki w przedszkolu nie ukrywają swoich emocji.
  • Odpowiedz
@Plp_: bo to #!$%@?. To szkodliwe dla pracowników, pracodawców i klientów. Ogółem, wszystkich. To po prostu złe. To marnotrawienie talentów, pieniędzy, czasu i potencjału. Marnotrawstwo takie jak to jest chyba najgorszym rakiem toczącym ludzkość.

Piszę to jako doświadczony korposzczur.
  • Odpowiedz
@otto13: więc jako doświadczony korposzczur powinieneś wiedzieć że ludzie którzy zajmują się tym zawodowo, pokończyli studia i kursy na kierunku zarządzania polem namiotowym, psychologię (xD), napisali o tym ksiązki, wyliczyli inaczej, więc kim ja jestem że jako trybik w tej machinie mam się z nimi kłócić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
więc jako doświadczony korposzczur powinieneś wiedzieć że ludzie którzy zajmują się tym zawodowo, pokończyli studia i kursy na kierunku zarządzania polem namiotowym, psychologię (xD), napisali o tym ksiązki, wyliczyli inaczej, więc kim ja jestem że jako trybik w tej machinie mam się z nimi kłócić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Plp_: chuja tam pokończyli. W korpo nikt nie wie co tak naprawdę robi oprócz prezesa. No
  • Odpowiedz