Wpis z mikrobloga

@TwojaStaraNagoTanczy: ja przewijam z przyśpieszeniem, chodzi mi o to, że wiesz bedzie to spotkanie grubas, don kasio i wardega. Pierwsze co to don kasio zacznie gadać, że siedzą w tym kółku to oni odpowiedzą, żę mają już obgadane, wyjasnione, że tak sytuacja tego wymagałą i że ludzie to chcieli.

Plan zrealizowany xd
@TwojaStaraNagoTanczy: podejrzewam, ze telefon do kasio tez byl ustalony wczesniej, najbardziej mnie bawi, jak zobacz. Jest jakiś argument kasio cos tam coś tam, a wardega .... ale my o tym gadaliśmy przed programem xd to oni przecież, mają jakiś scenariusz, przygotowane pytania, gotowy skryt o czym gadać, kto ma kogo oblać, poddymić, jakbyy tam była taka samowolka to wiesz. Na tym leci kasa, mają opanowaną sytuacjie, gotowe odpoweidzi w razie co
@TwojaStaraNagoTanczy najgorsze jest to, że oni tak strasznie oszukują, i internet jako platforma gdzie go tworzyli ludzie, teraz tworzą go jakieś grupy wzajemnej adoracji które ustawiają jakie treści wrzucać dla własnej korzyści nawet jestli jest to manipulacja bądź kłamstwo, internet to był syf ale przynajmniej bardziej autentyczny a teraz … te konfernencje też ci już zbrzydną bo będziesz coraz bardziej zauważał jakie to oszustwo.

Przykładów jest więcej np wielki booo i jego