Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@EnderWiggin: Tak trzeba żyć wiara to jest tak tak , nie, nie bez półśrodków. Albo się ma honor i się chodzi , albo się go nie ma i się nie chodzi. Dziadkowie byli bardzo pobożni dlatego ich szanowałem i kochałem i będe kontynuował tą krucjatę przeciwko złu i zbydlęceniu obyczajowemu!
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Fingolfin89: dziś się obudziłem późno bez budzika o 7.20 codziennie między pon-pt spię jak na szpilkach zawsze wstaje punkt 5.50 a 6.20 czekam na autobus do pracy, jestem w tym idealny oby tak dalej
  • Odpowiedz
@sols: Mt, 21, 31: "Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego." Kim jesteś by orzekać czy ktoś lub nie jest niemoralny? Opamiętaj się i zacznij żyć Chrystusową ewangelią, a nie w bożka zawiści. Jesteś dalej od Królestwa Niebieskiego, niż ci którzy nie pomagają dla poklasku, ale dla szczerej i prawdziwej pomocy bliźniemu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@cziko: nie ma mowy by ktoś sobie żył wygodnie a potem udawał że jest nieskazitalny i składał rączki jak 3 ćwierći do śmierći. Ludzie honoru żyją całe życie w umartwieniach, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile rzeczy w życiu odpuściłem w kluczowym momencie przez co bardzo wiele straciłem, a inni zyskali, robię to dla nieba. Tak już z 15 lat o szczegółach pisał nie będe inni zbudowali szczęście na mojej biernośći
  • Odpowiedz