Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #chadowezycie

Przepiękna historia, oczywiście porada żeby "nigdy nie mieszkać z kobietą" tyczy się CHADA.

Po co taki Gracz ma się ustatkować i oglądać laskę bez makijażu, znosić jej fochy, rozwiązywać jej problemu życiowe, wysłuchiwać jej gderania - skoro może widzieć ją tylko raz / dwa razy w tygodniu w pełni wystrojoną, uśmiechniętą w najlepszej możliwej formie i ubraną dla niego w pachnącej i nowej koronkowej bieliźnie?

Jeszcze jak mu się babka znudziła (bo on może GENEROWAĆ OPCJE) i ona nie jest jego opcją najlepszą i ostateczną to baba mu robiła problemy i dosłownie błagała go uczepiona nogi żeby nie odchodził xddd

Tacy faceci jak autor zapewne posiadający cechy mrocznej triady - gdzie narcyzm i manipulacja jest na porządku dziennym - już są nauczeni że optymalne to jest "obracać wiele talerzy", żadnej lasce nic nie deklarować, wyciągać tak naprawdę z nich co najlepsze (pozytywne emocje & sex) a jak już emocje siadają to cyk kolejna panna.

"Alfa szmaci a beta płaci" jest prawdziwe i realna baaardzo - ale oczywiście laski jak @klewerewel co ostatnio tyrady na facetów pisze by powiedziała, że po prostu kobieta 30/35 już dojrzała, zmądrzała i wie co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A te naiwne lalki nie dość że się na to łapią - bo przecież on się zmieni DLA MNIE - to jeszcze potem rzutują taką opinię na WSZYSTKICH mężczyzn.

Gdzie tak grać może topka jeśli chodzi o look / pieniądze / status i oni do 60 roku życia będą sobie lecieć jak nasz kochany Kubuś W. co pół roku nowa laska - a reszta panów to się może zadowolić pościanową Julką z borderem na SSRI które się wyszalała i już wie czego chce a co nie :)
Dietetyq - #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #chadowezycie

Prz...
  • 14
Gdzie tak grać może topka jeśli chodzi o look / pieniądze / status i oni do 60 roku życia będą sobie lecieć jak nasz kochany Kubuś W. co pół roku nowa laska - a reszta panów to się może zadowolić pościanową Julką z borderem na SSRI które się wyszalała i już wie czego chce a co nie :)


@Dietetyq: tak sobie tłumacz xD

https://plejada.pl/polscy-celebryci/kuba-wojewodzki-zdradzil-dlaczego-wybiera-mlodsze-partnerki-chodzi-o-rodzine/8jf40rc
Pandillero - >Gdzie tak grać może topka jeśli chodzi o look / pieniądze / status i on...

źródło: sdfgdfgdfghdfh

Pobierz
  • 2
@Pandillero: ale co sobie "tłumacz"? wiadomo że jak ktoś ma 60 lat i mimo dziesiątek możliwości związania się z piękną młodą kobietą nigdy tego nie zrobił i nie założyło rodziny (nawet jakby to nie wypaliło np. po 3 latach) to musi być zaburzony xd

co nie zmienia faktu, że chętnych spróbować z nim wejść w związek mu nigdy nie zabraknie ^^
@Dietetyq: a te magiczne fochy to nie jest wymysł właśnie incwelstwa? XD fochy to miały laski w okolicach 18 roku życia i tez nie wszystkie jakie znałam tylko jakis ułamek tych najbardziej pustych. A gderanie to też nie wiem skąd się wzięło, przecież faceci też rozmawiają z partnerkami i sami zagadują jak jest cisza.
@Dietetyq: nie znam tego youtubera, nie wiem co robi i chyba nie znajdę czasu na to żeby sprawdzić. Ale obejrzałem sobie ten materiał i nie widzę tam rzeczy, o których piszesz. To żeby nigdy nie mieszkać z kobietą, jest dla mnie na tyle sensowne, że nikt nie musi mnie do tego przekonywać, nie potrzebuję nowych argumentów, z drugiej strony żadna krytyka czy wyszydzanie takiego podejścia nie jest w stanie wpłynąć na
  • 2
To żeby nigdy nie mieszkać z kobietą, jest dla mnie na tyle sensowne, że nikt nie musi mnie do tego przekonywać, nie potrzebuję nowych argumentów, z drugiej strony żadna krytyka czy wyszydzanie takiego podejścia nie jest w stanie wpłynąć na moje zdanie.


@kosmita: Ale jest różnica między, niechęcią do mieszkania z kobietą gdy tak naprawdę nie ma żadnej realnie chętnej na to - a chęcią wiecznego dymania nowych młodych lachonów nawet
  • 2
każdy z was wspomina o tych mitycznych fochach i gderaniu xD


@AlienFromWenus: ale Ty bardzo lubisz sobie zgeneralizować widzę tj. każdy kto jakoś krytykuje zachowania kobiece to jest ON ten INCEL - jak wiadomo na logikę że krytykuje i 15 latek troll co nigdy na randce nie był i 45 latek po 2 małżeństwach co już ma tego dość xd
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@kosmita: To Ty kompletnie nie rozumiesz prostych kwestii bo na wszystko umiesz tylko spojrzeć przez swoje wąskie spojrzenie - ja mówię o kolesiu i o tym jak tego typu masowe zachowanie wpływa na społeczeństwo jako całość, a Ty ciągle "JA JA JA" - a kogo Ty interesujesz tak naprawdę, nie jesteś pępkiem świata.

Zachowujesz się tak samo jak te laski gdy próbuje się tutaj rozmawiać o szerszym problemie a one wyjeżdżają
@Dietetyq: @kosmita

Ja też swojemu partnerowi na początku zaproponowałam mieszkanie osobno, ale on nalegał i ekonomicznie wyszło korzystniej mieszkać razem. Mam wrażenie że w waszym podejściu jest tylko jeden kąt widzenia, że "facet nie powinien mieszkać z laska bo to same problemy" a kobiety to te co muszą, chcą i robią wszystko by mieszkać z facetem i teraz trzeba jakoś tak zagrać w szachy, żeby pogodzić oba światy. Tylko że np
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.