Wpis z mikrobloga

@LezliNilsen równia pochyła za plecami Lecha Kaczyńskiego symbolizuje upadek standardów prowadzenia polityki w Polsce. Na skraju tej pochylni znajduje się ojciec tych zmian, Lech Kaczyński.
Wyciągnięte ręce byłego prezydenta symbolizują wyciąganie rąk polityków prawicy do publicznych pieniedzy.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Mi nie przeszkadza pomnik Kaczyńskiego. Bardziej dziwi czemu ten pomnik konkuruje z licznymi pomnikami Papieża pod względem jak najgorszego odwzorowania postaci przedstawianej.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Dlaczego te wszystkie pomniki są takie słabe?

Czy już stawiając taki pomnik można nie oszczędzać, tylko wynająć prawdziwego artystę, który ładnie by odwzorował rzeczywistość?
To wygląda jak z chińskiej fabryki odlewów. Dodatkowo nienaturalna, dziwna pozycja, nikt tak nie odchyla daleko łap od siebie w trakcie stania.
  • Odpowiedz
Dlaczego te wszystkie pomniki są takie słabe?


@zwykly_szarak: bo także tu przede wszystkim ktoś miał zarobić. Drugorzędną sprawa było podpisanie tyłka prezesa przez lokalną wierchuszkę PiSu. Mam nadzieję że ktoś się szybko ocknie i wypierd..ą tego bieruta z Lublina, bo wstyd jak ch...
  • Odpowiedz
Czy już stawiając taki pomnik można nie oszczędzać, tylko wynająć prawdziwego artystę, który ładnie by odwzorował rzeczywistość?


@zwykly_szarak: ale jak inaczej ma wylądować 50% kwoty zakupu do kieszeni pisowców? No jak?
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: ja pytam, kto to zasponsorowal, bo #!$%@? mam nadzieje ze nie ja podatnik. Zreszta w XIXw. czyli wieku nauki i nihilizmu ludzie wrocili do rzezb mitologii greckiej. Epickiej, z zywiolami a obecnie budujemy pomniki jakis lamusow, ktorych nikt nie chce ogladac.
  • Odpowiedz
Czy już stawiając taki pomnik można nie oszczędzać, tylko wynająć prawdziwego artystę, który ładnie by odwzorował rzeczywistość?


@zwykly_szarak: bo prawica to nie tylko niepohamowana chęć kradzieży ogromnych pieniędzy, ale również skąpstwo
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: #!$%@? hipokryzja pisiorow. Zgnoić WOŚP, zgnoić Owsiaka, a zamiast doposażyć szpitale z własną „wklejką” to #!$%@?ą hajs na gówniane pomniki paskudzące miasto. Pomijam już aspekt dla kogo ten pomnik, bo przypominam, że ten wątpliwej klasy prezydent tylko narobił nam wstydu i jakoś nie kojarzę żeby przysłużył się Polsce w jakikolwiek sposób.
  • Odpowiedz