Wpis z mikrobloga

K#rwa, człowiek poszedł dziś na zakupy do galerii handlowej i z ręką na sercu mówię. Widzisz gościa z wielkim napisem na kurtce Calvin Klein albo jakąś kobitkę z torebką Louis Vuitton to na 99% Ukrainiec/ka xD Możecie mi cisnąć że uj mnie to obchodzi i że zazdrosny jestem bo kasę mają. Tak k#rwa, jestem zazdrosny bo są dziani a ja we własnym kraju czuję się jak ten dziad przy nich. Tak, mam ogromny ból dupska że tak się tu panoszą i obnoszą tym bogactwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #warszawa #zlotetarasy #zalesie
  • 47
@Kadet20 przecież Louis Vuitton to tak powszechnie podrabiana marka, że jak widzisz taką torebkę u jakiejś babeczki w centrum handlowym to większa jest szansa, że chodzi z chamską podróbą niż oryginałem.
@Kadet20: meh, życie na pokaz. Ziomek Ukrainiec z robo musi mieć duże mieszkanie (7k), Tesla w leasingu 2,5k, ciuchy Tommy, CK itp ale kupuje w outletach w Warszawie. Narzeka że z pensji mu zostaje 2k. U mnie zostaje 6x więcej ale mam śmieszny kredyt, spłacona furę, gotuje w domu a t-shirt z nadrukami na promkach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak to się mówi kwestia priorytetów. Jak mój