Wpis z mikrobloga

@bzduraa: zastanawiałem się nad nimi, ale nie jestem do końca przekonany. To nie jest jakaś bardzo innowacyjna konstrukcja. Chińczycy już od dawna sprzedają podobne. Obecnie używam Alpine Sleepsoft. Są bardzo dobre i jak sama nazwa wskazuje - mięciusie ()
  • Odpowiedz
@bzduraa Mogę się pochwalić, że od spania przez 2 lata codziennie w zatyczkach zatkało mi ucho na 2 tygodnie i słyszałem tylk głośne rzeczy lub bardzo blisko mnie XD
  • Odpowiedz
@papugatotwardziel jak będziesz używać jednorazowych kilka razy Możesz dostać zapalenia ucha. Kiedyś u mnie w pracy była "epidemia" takich właśnie zapaleń bo niektórzy pracownicy używali jednorazowych właśnie po kilka dni. Tak bynajmniej twierdził lekarz.
  • Odpowiedz
@Capshov może indywidualna sprawa, ale kilka lat tak robilem i nic mi nie bylo nigdy. Teraz tak jak ktos wyzej uzywam Alpine Sleepsoft bo dostalem w prezencie i są spoko
  • Odpowiedz
@bzduraa kupiłem, dzisiaj odebrałem, będę testował, czasami zdarza mi się pracować na nocki i później po powrocie chciałbym spać, a niestety często akurat wtedy sąsiedzi zaczynają remonty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rain_: Hej, a jakie wziąłeś? I jak Ci się sprawują?
Ja ostatecznie zamówiłam quiet, trochę wyciszają, ale to nie to samo co np. zatyczki woskowe, które są moim zdaniem najmocniejsze :c
  • Odpowiedz