Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego normictwo kłamie, że wystarczy wyjść z domu żeby kogoś poznać? Wychodząc z domu poznałem całe: 0 kobiet.
- basen x1 w tygodniu
- kilka muzeów
- sklepy, markety (nie kupowałem nic na zapas żeby chodzić częściej)
- kino
- rower, bieganie, samotne spacery
- park
- raz koncert

1. Żadna kobieta nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, więc nawet nie ma jak się uśmiechnąć, dać jakiś znak że chce poznać
2. Nawet jak coś więcej zagadałem niż zazwyczaj (kasjerki, obsługa) to nic z tego nie wyniknęło

#przegryw #blackpill #hipergamia #samotnosc #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego normictwo kłamie, że wystarczy wyjść...

źródło: iXt1m5quA

Pobierz
  • 34
@mirko_anonim: ludzi poznaje się sytuacyjnie, przypadkiem. Nigdy nie uprawia się jakiejś aktywności W CELU poznania kogokolwiek, bo to widać, widać desperację i samotność, a to odpycha normalnych ludzi.

Ludzi poznaje się przy okazji robienia rzeczy, które się lubi. Inni widzą zajawkę, to że się jest wkręconym i jakoś leci to poznawanie mężczyzn, jak i tych mitycznych kobiet.

No, ale jak przegryw siedzi w domu i knuje, że się zaczai na panienki
@jazmojegopokoju: ale przegrywy znając prawdziwy sens takiej rady niby robią tylko źle żeby udowodnić ze rada jest zła... (wiem że komentarz był ironia) bo chodzi o nawiązanie interakcji w kierunku znajomości np przez hobby a nie zagadywanie na siłę randomow w sklepie.
ludzi poznaje się sytuacyjnie, przypadkiem. Nigdy nie uprawia się jakiejś aktywności W CELU poznania kogokolwiek, bo to widać, widać desperację i samotność, a to odpycha normalnych ludzi.


Ludzi poznaje się przy okazji robienia rzeczy, które się lubi. Inni widzą zajawkę, to że się jest wkręconym i jakoś leci to poznawanie mężczyzn, jak i tych mitycznych kobiet.


No, ale jak przegryw siedzi w domu i knuje, że się zaczai na panienki w kinie,
@osiemosiemczteryjeden: jak wygląda zdesperowany rowerzysta, który jest sam jak palec? Tak samo jak biegacz o takiej charakterystyce. Zamiast skupić się na jeździe, to skupia się na innych ludziach i ich zaczepianiu. To są sporty indywidualne, ludzie zazwyczaj robią jakieś określone treningi, są w swoim świecie i niemile widziane jest zawracanie dupy przez randoma.

I co z tego, że przeprowadziłeś się do miasta? Ze sobą zabrałeś swój mental i nikt do ciebie
@wiecznysingiel97trt: tak bardzo to! wbrew narracji panującej na wykopie nasze 190cm to bardzo dużo i spotykam niewielu facetów o podobnym czy wyższym wzroście. tylko tych rzekomych dziewczyn marzących o takim mężczyźnie nie ma, bo liczy sie morda (2/10 here) i dynamina (0 here), o ile oczywiście nie jest sie 160cm krasnalem. do mnie jakoś żadna nigdy nie zagadała ani nie dała znaku zainteresowania, a podobno 190 to taki pożądany diament, ale