Wpis z mikrobloga

Dziwny dom na wynajem pod Krakowem, a raczej jedno piętro.
2500 zł
3 pokoje, garaż, piwnica
90 m^2

https://www.otodom.pl/pl/oferta/wynajme-dom-w-pieknej-okolicy-pod-krakowem-ID4oL4w

Zdjęcie 3:
-kibelek wyglądający na zabytkowy, zwróćcie uwagę na spłuczkę, widziałem takie w piwnicach wykańczanych z 50 lat temu, jednak nie do końca, w kibelku z ogłoszenia spłuczką jest zawór kulowy :O
-włącznik światła po lewej wygląda jakby miał 50 lat, bałbym się że wynajmującego prąd zabije jak dotknie mokrą łapą, taki włącznik do kibelka kosztuje z 20 zł...

Zdjęcie 4:
dla mnie hit
-pomijam zabudowę meblową ze sklejki bez okleiny
-zwróćcie uwagę na umywalkę wiszącą mającą z 50 lat, zabudowaną blatem :O, możliwe nawet że została położona na blacie i nie jest przymocowana do ściany, cóż za inwencja i kreatywność
-przynajmniej kontakty elektryczne mimo że mają 50 lat to posiadają klapki i woda ich nie zaleje :D

Zdjęcie 5:
-zabytkowa 50 letnia, zapewne żeliwna wanna

Zdjęcie 7:
-kuchnia posiada 8 palnikowe stanowisko do przyrządzania potraw w postaci dwóch zabytkowych kuchenek gazowych, jako wynajmujący bałbym się że mi ktoś takimi gratami mieszkanie wysadzi w powietrze u kupiłbym w wersji minimum nową kucnie gazową za 1000 - 1500 zł, a najlepiej indukcję na 230v

Ogólnie dużo wykończeń z drewna, schody, ściany, nawet sufit na jednym zdjęciu, w razie pożaru to nawet szkoda po straż dzwonić, lepiej poczekać aż się spali do końca...

#krakow #wynajem #domnawynajem #nieruchomosci
Normalnyczylidlawi3luinny - Dziwny dom na wynajem pod Krakowem, a raczej jedno piętro...

źródło: Nowy obraz mapy bitowej

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Eremites: zastanawiałem się czy ktoś tego nie ubezpieczył żeby się po prostu ....
Jednak chyba żadna ubezpieczalnia nie ubezpieczy takiego domu. Stare kuchenki gazowe, instalacja elektryczna zapewne dwu żyłowa, ciekawe czy aluminium czy miedź.

Może ktoś w spadku dostał, zrobił "remont" zerowym kosztem i liczy na nawet nie dużą kasę z wynajmu.
  • Odpowiedz