Wpis z mikrobloga

@Sportacus: W słuchawkach bluetooth, głośność słuchawek jest powiązana z głośnością nadającego urządzenia. W sensie regulując głośność w słuchawkach regulujesz głośność telefonu.
Nieco inaczej jest w słuchawkach podłączonych do PC-ta. Wtedy regulujesz głośność systemową, ale w samym odtwarzaczu, też masz regulację głośności, na którą z poziomu słuchawek nie masz wpływu.
  • 0
@Chrystus ale u mnie w tych słuchawkach to jednak "osobna" glosnosc, mogę mieć ustawione w telefonie na max, w słuchawkach wyciszyć i nic nie będzie mimo że w telefonie jest max
W słuchawkach bluetooth, głośność słuchawek jest powiązana z głośnością nadającego urządzenia. W sensie regulując głośność w słuchawkach regulujesz głośność telefonu.


@Chrystus: Jeszcze nigdy takiej słuchawki na bluetooth nie miałem żeby tak działała, zawsze mają osobne poziomy
W Andoidzie od wersji 6.0 jest coś takiego jak Absolute Bluetooth Volume zwane po polsku Głośność bezwzględna bluetooth. Domyślnie jest to włączone i powoduje że naciskając +/- na słuchawkach zmieni się też głośność w telefonie (w sensie że mamy jeden i ten sam poziom głośności na obu urządzeniach i nie da się mieć 1 głośniej a 2 ciszej). Natomiast jeżeli twoje słuchawki tak działają że mają osobno, to albo są bardzo tanie