Wpis z mikrobloga

Pracuję ktoś z was w salonie kia, ewentualnie orientuje się co do dostępności poniższych modeli? Idąc do salonu czuje się jakbym z Gaplińskim rozmawiał. Może będzie, może nie będzie, nie produkują, produkują. Sam już nie wiem, czy warto czekać, czy rozglądać się za innym samochodem.

1. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, GT line
lub
2. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, business line + tapicerka połskóra
lub
3. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, wersja jubileuszowa + światła ledowe

#kia #motoryzacja #samochody
  • 6
@Swietowid: w tamtym tygodniu gadałem przez telefon z jednym z handlowców, tez jestem zainteresowany tym modelem tylko w biedniejszej wersji, to mi powiedział tyle że czekają na nowy cennik a na stokach to już mało co zostało, dlatego nie przyjmują zamówień, ogólnie to ok 4 miesięcy trzeba czekać
  • 1
@Hissis: tak jak napisałem. Interesuje mnie jak poniżej.

1. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, GT line
lub
2. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, business line + tapicerka połskóra
lub
3. Kia sportage pełną hybrydę, 4x4, wersja jubileuszowa + światła ledowe
@Swietowid: dobra to te 3 furki wariacie dla Ciebie w pakiecie w cenie dwóch zrobimy, i bierz wszystko po protu, będziesz miał na zapas jak jedną Ci podprowadzą, czy coś, wiesz, lepiej mieć awaryjnie, takie czasy są teraz
z fartem
@Swietowid: Jeśli chodzi o Kia/Hyundai Od razu szukaj innej marki. Były już przypadki że dealerzy zamawiali samochody i oprócz bieda wersji i flot zamówienia były anulowane lub jak ktoś zamawiał automat to przyjedzie manual i albo bierzesz albo spieprzaj. A auta z polskich slotów szły na rynek niemiecki/francuski z wiadomych względów.