Wpis z mikrobloga

@FPmaster: Greatsword chyba nie, chyba że jakiś z DLC... Jedyne co mi przychodzi do głowy to meicz z Drangleic i jeden Greatsword z dlc ivory Kinga.

Z duszy starożytnego smoka jest dobry ultra Greatsword, chyba najlepszy w grze tylko szybko się psuje
jest jakiś lepszy greatsword poza black knight, który ma podobny moveset?


@FPmaster: szczerze mówiąc jest pełno innych lepszych, ale połowa znich to tzw. boss weapon... i nie jestem pewien movesetu, ale po pokonaniu Fume Knight;a możesz jego duszę przekuć na ultragreatsword i to jest kawał zabójczego żelastwa, z któym akurat sam latałem sporo... moonlight greatsword też jest fajny, ale są w grze dwa, jeden jest fejkowy, najlepiej zrobisz jak sobie spojrzysz
a ze wszystkich dusz bossów mozna wymieniać na itemy


@FPmaster: chyba ze wszystkich poza duszami olbrzymów, w tej lokacji gdzie są lwi rycerze, protal do chazmu i gdzie walczyło się ze skorpionicą Najką, są zamknięte drzwi (jaskinia z kameleonami) za nimi siedzi taki hmm, Gołąb, jak go wypuścisz to później możes znaleźć jego dom w Tseldorze, ta górnicza wioska na końcu której walczyło się z pająkiem Freyją... tam jest taki kościół,