Wpis z mikrobloga

@drywall33 albo zabieraj córę na jakieś filmy biograficzne. Ja na przykład od kiedy zabrałem swoją córkę na ten film biograficzny o Tomaszu Chadzie, to już nie chce wracać do żadnych bajek i nie muszę monitorować ich treści. Córka spoważniała, ja się nie martwię, problem się sam rozwiązał.
@drywall33: Oglądałam z dzieckiem Mapeciatka na Disney plus, odcinki jak odcinki, baja jak to baja o przyjaźni itp. aż tu nagle przeróbka bajki o Kopciuszku gdzie mały Gonzo chce nosić sukienki i dlatego wróżka przebiera go na bal, a potem inne mapeciatka tłumaczą mu ze może nosić sukienki nawet jak jest chlopakiem i będą tez go akceptować. JPRD
@DrGreen_2: Całe życie jesteśmy hipnotyzowani, a następnie podświadomie sterowani za pomocą tego co zostało nam wpojone jako "normalne". Tak zwane "jesteś tym co jesz". Jeśli będziesz komuś cały czas powtarzał "Pyszna kupa, smaczna kupa" to w końcu w jego mózgu powstanie bezpośrednie połączenie neuronów między smakowitością, a gównem i delikwent być może nawet kiedyś spróbuje jak to smakuje, a podczas spróbowania jego mózg może nawet wydzielić dopaminę i oszukać go, że
@drywall33: Ale to co? Chcesz żeby twoje dziecko gardziło i pluło na innych bo żyją sobie po swoimi z innymi za obopólną zgodą? Bo tak jak piszesz to znaczy dosłownie to

Nie będę ci życzył czegoś czego nie chcesz jak inni, wręcz przeciwnie, bo jeśli twoja córka okazałaby się nie w 100% hetero to na start będzie miała jeszcze problemy psychiczne (inb4 lgbt to problemy psychiczne) z brakiem akceptacji i siebie
@robak59: Wiadomo, niegardzenie innym bo jest taki jaki jest i ma inną niż przyjęta szeroko seksualność i nie uczenie dziecka braku pogardy dla takich ludzi = bycie lewakiem

Chciałbym kiedyś takim prostym, prostackim okiem patrzeć na świat jak tacy jak ty. Nie zgadzam się z czymś więc ktoś jest lewakiem. Łatwiej tak żyć pewnie. Trzask to jedyny słuchać twoich umierających komórek mózgowych
@Szalom Czy mam prawo do własnych poglądów? Czy mam prawo przekazywać je swojemu dziecku? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że szanujesz moje prawo do własnego zdania. Ja szanuję Twoje prawo, dziękuję za komentarz. Nie może tak zostać? Czy naprawdę muszę uczyć dziecka, że jeden mężczyzna może wkładać swojego penisa do jelita innego mężczyzny, choć natura stworzyła penisa i jelita do innych celów? Nie muszę.
Dziękuję, że przeczytałeś do końca.