Wpis z mikrobloga

O 19:15 dostałem pracę w banku, zero kontaktu z klientem, średnia krajowa do ręki.
Właśnie siedzę na stacji benzynowej na 100% #!$%@? bo mogę rzucić to gówno w każdym momencie.
Sef się zaskoczy jak przestanę przychodzić ale to jest kara za śmieciowe zatrudnienie.
Jeszcze pójdę z tym do pipu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czuję się jak pan świata, 2 lata szukałem dobrej pracy.
  • 32
  • Odpowiedz
@lzpm: znalazłem na pracuj pl, był tylko jeden wakat bo stanowisko dość specjalistyczne z obszaru controllingu, security, i compliance.
Now written czy znajdę link ale jak bardzo chcesz to poszukam ale ogłoszenie może być już nieaktywne i nie wiem czy będziesz mógł je podejrzeć.

Wzięli mnie bo na drugim etapie były testy z obszaru w którym mam pracować a nie, jak zwykle jest u rekruterów/menago którzy mają gówno w głowie, jakieś
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: oczywiście że pójdę, moje pieniądze to chcę je u siebie.
A jak mnie #!$%@? to jeszcze sanepid zrobi wjazd i mu tą budę zamknie a Orlen cofnie koncesję za łamanie procedur. Ale wolałbym nie bo najbardziej na tym ucierpią zwykli pracownicy.
  • Odpowiedz
oczywiście że pójdę, moje pieniądze to chcę je u siebie.

A jak mnie #!$%@? to jeszcze sanepid zrobi wjazd i mu tą budę zamknie a Orlen cofnie koncesję za łamanie procedur. Ale wolałbym nie bo najbardziej na tym ucierpią zwykli pracownicy.


@ReeceWithouterpoon: wołaj jak she wszystko ziści
  • Odpowiedz
  • 1
@czlowiekbutelka jak wlewasz paliwo do baku to też jest kontroling, bo musisz kontrolować, żeby wlać tyle ile klient nasz pan chce . Trochę security też, bo nie możesz zapomnieć zakręcić korka. No i IT też , bo na dystrybutorze są elektroniczne wyświetlacze.
  • Odpowiedz