Wpis z mikrobloga

@Rabusek Oni wszędzie widzą ruską propagandę.

Jak się wojna zaczęła i nie wchodziłeś Ukrainie w odbyt z językiem to byłeś ruską onucą. Siła mediów do dzisiaj mnie zadziwia, że są w stanie kontrolować człowieka po prostu dając przekaz, a człowiek bezrefleksyjnje przyjmuje to, co zostało im podane. Majstersztyk ( ͡ ͜ʖ ͡)
na razie jedyne co udało mu się zrobić to wpuścić kilka dni temu jakiegoś gościa z wyrokiem za terroryzm w azerbejdzanie ¯(ツ)


@Towarzysz_Pawulon: bo GOP odrzuca jego pomysły na rozwiązanie tego i wolą to, co jesy teraz. To ich wina, że ci ludzie wchodzą.

czyli to Biden broni granic USA pilniej niż nawet płot z drutu kolczastego i robi inbe ponieważ chcę jeszcze mocniej docisnąć nielegalna migracje?


No z
@cqwtg nie dlatego że zostali militarnie pokonani, tylko politycznie. Armia spełniła swoje zadanie, lata temu zajmując afganistan i instalując nowy rząd. To politycy nie ogarneli sprawy. Afganistan przegrali na from cię cywilnym, nieumiejąc zjednać sobie afganów.

Poza tym, walka na 2 stronie globu na pół gwizdka, to zupełnie inna kategoria, niż obrona własnej ojczyzny przed rewolucjonistami
tylko dziwnym trafem z tych oświeconych przez przez inżynierów stanów nad oceanem najwięcej ludzi ucieka np Kalifornia czy NY na rzecz Teksasu


@Towarzysz_Pawulon: oczywiście, dolina krzemowa już jest w teksasie xD
@malinq ale co ty chciałeś mieć o inżynierach? Pisałem o tym że lewacy robią gnój a potem z niego uciekają do republikańskich stanów by głosować na demokratów aby ci zrobili #!$%@? jeszcze tam XD

Czego dobrym przykładem jest Arizona
@malinq oh tak Wikipedia znane prawackie szuro źródło, nie zapomnij dodać że kontrolowane przez ruskie boty czy co tam teraz jest w modzie

Oczywiste jest to że nic nie #!$%@? się z dnia na dzień, mówimy tu o niewielkich zmianach które skłaniają garstkę ludności tych obszarów rocznie do zmiany miejsca zamieszkania

Na zdjęciu inżynierowie pracujący na wysokie PKB stanu Nowy York
Towarzysz_Pawulon - @malinq oh tak Wikipedia znane prawackie szuro źródło, nie zapomn...

źródło: temp_file8567322028591998970

Pobierz
oh tak Wikipedia znane prawackie szuro źródło, nie zapomnij dodać że kontrolowane przez ruskie boty czy co tam teraz jest w modzie


@Towarzysz_Pawulon: nikt nie napisał, że wikipedia jest prawackim szuro źródłem, tylko te statystyki nie pokazują kto wyjeżdża i dlatego - dopisujesz sobie tezę do tego bez żadnych podstaw

Oczywiste jest to że nic nie #!$%@? się z dnia na dzień, mówimy tu o niewielkich zmianach które skłaniają garstkę ludności
@malinq: te zmiany statystyki są podobne już od wielu lat i nie dotyczą one jednego stanu tylko w 10 najchętnienj opuszczanych masz 8 lewakich a w 10 z największą ilością napływających obywateli masz 8 prawackich

co jest próbą manipulacjii że oliwkowi inżynierowie wykorzystują wszelkie protesty do rozbojów i kradzieży?