Wpis z mikrobloga

@k__d: @DrGreen_2: normalnie latam z lotnisk gdzie jest kilka lotów na krzyż dziennie, więc jak jestem 45min przed odlotem to jeszcze mam spory zapas. kiedyś tak się wybralem na modlin i łomatkoświnta, spokojnie było kilkaset ludu, kilka lotów w czasie może 2 godzin. najlepsza była para z wózkiem i guwniakiem co normalnie się pcha przez kolejkę "bo już wolaja na ich lot", tak się składało że to był też mój
  • Odpowiedz
@mmmmmmmmmmmmmm: czyli klasyk, albo jak dureń 3 godziny przed albo 15 minut XD

Nie można mieć nic pomiędzy! Latam całkiem sporo i rozumiem zapas na lotnisku w Londynie, bo ba niektórych potrafi być chaos i są bardzo duze! Ale nie rozumiem po co to robić na tak małych jak w Kato czy Krakowie! Nigdy jeszcze się nie spoźniłem na samolot!

Ale Ok każdy ma spędza wolny czas tak jak lubi. @
  • Odpowiedz
@mmmmmmmmmmmmmm: kolega ma jakieś problemy psychiczne? Może za dużo czasu spędzasz na lotniskach!

Szybko rzuciłem okiem co Ty wypisujesz i widzę, ze wiecznie #!$%@?! W życiu neo wyszło wiec się wyzywasz w internecie XD
  • Odpowiedz
@k__d protrip dla lecących z najbardziej #!$%@? lotniska w kraju - Pyrzowic : pilnuj żeby nie mieć za dużego podręcznego i żeby ci się zmieścił w ten ich "wymiarnik ? " , bo będziesz dopłacać . Ewentualnie kup torebkę z duty free za 1pln I przepakuj część rzeczy do miej
  • Odpowiedz