Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 30 lat, większość czasu w dłuższych związkach (po kilka lat), ale zdążały się też krótsze znajomości - czytaj, tylko dla seksu.

Ale przechodząc do puenty. Nigdy się nie badałem pod STI (wenery). Generalnie nigdy też nie uswiadczylem żadnych objawów, ale wiadomo, najczęściej ich nie ma.

I tak od jakiegoś czasu zbieram się, żeby zrobić test na HIV, to byłoby na początek. Wtedy chce zbadać się na całą resztę.

Wiem, że teraz można żyć normalnie z każdą z tych chorób, włącznie z hivem, a biorąc leki, chyba nawet nie zarażać (?).

Ale nadal boję się, bo nawet jak to jest 1% szansy, to nikomu nie będę mógł o tym powiedzieć ze strachu.

Wiem, że muszę to zrobić, a jednak jest taki strach. Jak wy sobie poradziliście ze stresem przed badaniem?

#tinder #zdrowie #badanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ludzie ruchają bez gumy i są czyści, więc jak się zabezpieczasz to szanse są dość małe, jeszcze jak było sporadycznie to już w ogóle, to rutynowa kontrola na chillku
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie stresuje Cię, że możesz zarażać? Też byłam w kilku związkach, raczej mało miałam przygód, ale wiadomo ryzyko jest zawsze. Nie wiem jakoś nigdy nie myślałam, że się czymś mogłam zarazić, ponieważ wybierałam zdrowych, dbających o siebie partnerów. W każdym razie miałam robione badania i było wszystko ok. Idź i mniej to z głowy.
  • Odpowiedz
Ale nadal boję się, bo nawet jak to jest 1% szansy, to nikomu nie będę mógł o tym powiedzieć ze strachu.


Wiem, że muszę to zrobić, a jednak jest taki strach. Jak wy sobie poradziliście ze stresem przed badaniem?


@mirko_anonim: ja pierd... strach to jest być chorym i nic z tym nie robić a nie przed badaniem xd

zadzwoń do matki, niech Ci umówi to badanie jak sam mając 30 lat
  • Odpowiedz
ponieważ wybierałam zdrowych, dbających o siebie partnerów


@ignis84: ale to Ty myślisz że chorobami wenerycznymi zarażają się tylko jacyś niedomyci budowlańcy co walą laski tirówki w podmiejskim lasku tylko tak?

a jak facet ma ładnie zapuszczony zarost i czyste paznokcie, to już nie może być nosicielem czegokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

mniej


@ignis84: ale czego mniej?

Też byłam w kilku związkach, raczej mało miałam przygód


@ignis84: ja #!$%@?ę jak ja się cieszę, że mnie żadna z was nie chcę, przynajmniej nie złapię od was syfa! Jeszcze tylko żeby podatków na was nie płacić jak zostajecie samotnymi matkami.


  • Odpowiedz