Wpis z mikrobloga

@kiedys_bede_bogaty: fajne te uczelnie w Polsce, takie nie za apolityczne (za moich czasów to rektor zrobił dzień rektorski na strajk kobiet, do tego wielu wykładowców u mnie było w partii Razem xdd. Dla balansu był na szczęście jeden co ciągle walił niepoprawnymi politycznie żartami)
  • Odpowiedz
  • 1
@niedorzecznybubr

@kiedys_bede_bogaty: fajne te uczelnie w Polsce, takie nie za apolityczne (za moich czasów to rektor zrobił dzień rektorski na strajk kobiet, do tego wielu wykładowców u mnie było w partii Razem xdd. Dla balansu był na szczęście jeden co ciągle walił niepoprawnymi politycznie żartami)


Wiadomo, gdy bandą #!$%@? zmieniam państwo w śmietnik, inteligencją powinnaś siedzieć cicho bo uczucia prawaków zostaną obrażone xD
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: i kiedyś były. Nie rozmawiało się o pewnych rzeczach na korytarzach. Ale jak gówno katolickie czasopismo dostaje tyle samo punktów co poważne czasopisma naukowe to ludzie zaczynają o polityce rozmawiać. A to tylko wierzchołek idiotyzmów.
  • Odpowiedz
fajne te uczelnie w Polsce, takie nie za apolityczne


@niedorzecznybubr akurat chorowałeś jak było w szkole o walce z komunizmem i jaka rolę w tej walce mieli studenci i uczelnie?

Dla balansu był na szczęście jeden co ciągle walił niepoprawnymi politycznie żartami


@niedorzecznybubr czyli też nie był apolityczny
Dla balansu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: To zależy od uczelni - podczas mojej przygody na studiach to miałem paru wykładowców platformiarzy, którzy od czasu do czasu robili przytyki wobec rządu PiS, dwóch lewicowców, jednego PiS-owca, jednego ćwiczeniowca, który robił ogólne heheszki z polityki (i chyba był ex-kucem) i jedną konfederatkę ćwiczeniowiec (tak - była antyszczepem i proprzedsiębiorcza, oraz popierała Memcena) XD
  • Odpowiedz