Wpis z mikrobloga

@Kenpaczi: imho to nie było dobre zachowanie z strony czerwonego - przypomina mi się sytacja gdy pisowcy tak skandowali po opozycji - tutaj powinna byc kultura - wole ton hołowni, wyjasnic pisowca ale z klasą
  • Odpowiedz
@stiwinga22: Daj spokój, przynajmniej jasno widać kto ma za priorytet jakikolwiek dialog i fasę pluralistycznego-demokratycznego państwa. Pisowcy są jacy są ale odganiać ich od mówicy i jeszcze dawać im zjeby - to już wzbudza niesmak i daje paliwo polityczne PiSowi.

Czarzasty niepotrzebnie podgrzewa emocje i prowokuje na przyszłość. Nie cytuje regulaminu jak Hołownia, cytuje, jako marszałek, siebie. Zupełnie jak Witek i Terlecki chwilę temu. Prawo to ja i wypier*****

Aż mi
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniał ten gnój na mirko co ostatnio specjalnie pojechał do babci żeby na dekoderze zablokować jej Republikę XD ... skrajniaki niczym się od siebie nie różnią.


@eeehhh: ale to chyba dobrze, że odciął babcię od partyjnej propagandy i dalszego prania mózgu? XD
  • Odpowiedz
@Darek08: Babcia ma prawo mieć swoje poglądy, jakie by nie były. Republika to już nie jest publiczna telewizja, więc tu działają te same argumenty co w przypadku TVNu. Tymczasem wielu się zachowuje jak pisowcy przez ostatnie 8 lat, tylko że w drugą stronę.
  • Odpowiedz
Babcia ma prawo mieć swoje poglądy, jakie by nie były.


@eeehhh: tak, a wnuczek ma prawo mieć babcię, a nie partyjny megafon, z którym nie da się nawet na neutralne tematy porozmawiać, bo zaraz wtrąca coś o złym Tusku. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co z mózgami niektórych starszych zrobiło tvp, ale nie jest to miłe doświadczenie, gdy przychodzisz w odwiedziny i tylko czekasz aż z ust osoby, z którą
  • Odpowiedz
Chodzi o troskę o zdrowie bliskiej osoby i jej relacje z rodziną


@Darek08: Troska o zdrowie bliskiej osoby to tolerowaniei jej poglądów ponad wszystko a w najgorszym razie przytakiwanie i branie na dystans. Ja żyję normalnie z masą ludzi którzy mają inne poglądy i lubią inne rzeczy ale w życiu by mi nie przyszło do głowy (również im w moim kierunku) żeby #!$%@?ć takie zwody godne fanatyka.

Co lepsze, tę pisowską
  • Odpowiedz
Troska o zdrowie bliskiej osoby to tolerowaniei jej poglądów


@eeehhh: i tu się zgadzamy - jej poglądów, a nie tego co partia wymyśliła i wtłukła w głowę praniem mózgu, po czym ona broni tego krzykiem i agresją.
  • Odpowiedz