Wpis z mikrobloga

#normictwo jak zaakceptować zdradę u potencjalnej przyszłej partnerki? Niestety jestem już za stary na wierną kobietę.

Ponoć obecny "nowoczesny " standard związku to kiedy facet jest wierny ,a kobieta "optymalnie " zdradziła z max 5 facetami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W takim razie jak się przyzwyczajać do perspektywy nowoczesnego związku.
Już stary się robię,trochę samotność przeraża, a innego świata Już nie ma. Pewne rzeczy stały się normą.

Wiadomo że opcją jest zdradzanie w odwecie.
Ale raczej nie wiem czy ją tak bym umiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więc pozostaje frajerska jednostronna wierność () Poza tym polki w dzisiejszych czasach wymagają wierności I bycia ostatnią, nawet jak sypiały z innymi. Wiedzą że mają tabun chętnych facetów któży będą wierni ,za samo bycie z kobietą.

No cóż nie tego chciałem od życia, raczej związku z jedną stałą partnerką.A nie obrzucania sie zdradami,albo sytuacji gdzie jedno zdradza a drugie jest wierne (czyli facet).Gdzie oboje jesteśmy sobie wierni i spełniamy swoje potrzeby. No ale jest jak jest .
Czasy się zmieniły, ja zestarzałem a wierność kobiet Już nie istnieje.

#p0lka
#przegryw
#wygryw
#nowoczesnosc
#zwiazki
#zdrada

ps. Tylko proszę nie pisać takich gadek, że jak nie zmienisz świadomości to zdechniesz w samotności. Nie potrafię się oszukać tak jak normictwo .To tak jak by kobieta twierdziła że z "prostytutką to nie zdrada", albo" jak bije to kocha".
Raczej muszę się dostosować di nowoczesności i nowoczesnych związków. ¯_(ツ)_/¯
  • 32
  • Odpowiedz
  • 1
@dam2k01
To chyba coś źle z tym światem jak nawet oski chad jest wierny lasce która go zdradziła w taki czy inny sposób ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I nie, nie jestem oski chad.
  • Odpowiedz
  • 0
@antoniobanderas226
To nie średniowiecze żeby facet wymagał wierności od kobiety. Facet który wymaga wierności to toksyczny zazdrośnik. Taki facet poprostu boi się porównań. Patriarcht i religia katolicka wmówiła mężczyznom że powinni zniewolić kobiety i wymagać od nich wierności. Na szczęście kobiety w stanęły z kolan na nogi i wywalczyły możliwość robienia ze swoim ciałem co chcą i kiedy chcą ,więc żaden mizogin,incel ,prawiczek,morderca kobiet nie będzie wymagał od kobiety wierności.
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Czyli świadomie wybierasz bycie cuckiem? XD Nawet mi Cię nie żal. Jakim trzeba być wytresowanym psem, aby świadomie pozwalać na zdradzanie, skończy się na tym że pół osiedla będzie korzystać z Twojej partnerki
  • Odpowiedz
  • 0
@PolishPsycho
Ja mam 34 lata skończone XD huopie.
Ja rozumiem że kobieta może nie kontynuować zdradzania z następnymi, ale wiena "realnie "nie będzie.
W dzisiejszych czasach to już 18 latkowie nie wymagają wierności.
Zawsze chciałem mieć wierną kobietę, ale to nie te czasy.

Z resztą wyzywasz mnie od cuckow ,ale pewnie sam akceptujesz zdradę.
Ja przynajmniej nie oszukuję się tym kiedy kobieta jest wierna facetowi.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolishPsycho
W sumie też sposób.
Dzisiejsze czasy są takie że albo jesteś sam i cie wyzywają od inceli przegrywów czy tam innych kosmitów, albo masz partnerkę która wymaga wierności, mimo że sama niejednego bolca ugościła.
No niestety człowiek też ma potrzeby seksualne i związkowe, a jak ktoś jest raczej skłony do stałego partnera to już w ogóle lipa.
Do tego efekt wyparcia u normictwa i gadki facetów że zdrada kobiety to nic
  • Odpowiedz
  • 0
@PolishPsycho
A i jeszcze taki szczegół.
Zdrady kobiet to norma I raczej "siatka".
Jak tobie z kobiety "korzystali " inni faceci z połowy osiedla, to tak samo im ich kobiety inni faceci dymają.

Gości co mają wierną partnerkę jest tylu co ma "konkretnie" atrakcyjną. To jest jakiś promil mężczyzn. A tak kobieta która na początku związku dała ci swój okres wierności, może po czasie zdradzić.

Szczęściarze ci któży mogli poczuć wierność kobiety
  • Odpowiedz
@pawel89uri: Szczerze to nie wiem czy chce przyswajać Twoją chorą i zepsutą ideologię. Widać, że społeczeństwo tresuje chłopów jak czytam takie wpisy. Nie zgadzam się z tym stanowiskiem i tyle, ale jak komuś pasuje, że jego baba skacze po innych to OK.
  • Odpowiedz
  • 0
@ArmageddonPrzeciwBladziom
Nie wiem czy będę księciem.
To co wy nazywacie cuckiem to teraz norma ,ja mogę być co najwyżej pospólstwem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Weźcie pod uwagę że ja się nie oszukuje i nie nazywam zdrady wiernością.
  • Odpowiedz
  • 0
@ArmageddonPrzeciwBladziom
Ja tam się za przegrywa nie uważam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wsadzanie i pomemłanie kootasem w pochwie to żaden wygryw,a nawet #prawdziwyprzegryw .
Dopiero posiadanie "jakościowej " partnerki to wygrym. W polsce mężczyźni ogólnie społecznie przegrali,nawet jak jakiś wsadzi w dziurę.
Z drugiej strony szkoda marnować swój potencjał na samotność ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A i człowiek ma potrzeby bliskości, seksu,braku samotności.
Teraz
  • Odpowiedz