Wpis z mikrobloga

Trzymanie auta w garażu


@SzycheU: to nie daje gwarancji, wynajmuje garaż od kilkanastu lat. w tym czasie były chyba ze 3 akcje kradzieżowe. największa to jak #!$%@? 12 garaży. no i takie pojedyńcze kradzieże to regulanie, typu ktoś wypatrzył że ktoś sobie kupił kompresor do garażu, parę dni później już go nie miał. pożary garażu też były dwa.

garaż to gwarancja miejsca parkingowego, miejsce gdzie można podłubać przy aucie. miejsce gdzie
  • Odpowiedz
ale żeby przed kradzieżą? w żadnym wypadku

@r5678: Jeżeli mówimy o blaszaku to nie ale mi chodziło o garaż betonowy. Ktoś ci ścianę rozkuje? No nie.
Często na takich garażowiskach są też kamery a wywalenie drzwi frontowych to nie dość, że przypał to dużo roboty.
SzycheU - >ale żeby przed kradzieżą? w żadnym wypadku
@r5678: Jeżeli mówimy o blaszak...

źródło: pomysl-na-garaz-1200x675

Pobierz
  • Odpowiedz
@r5678 @Masuj: Wiem, że takie pytania trochę przeczą sensowi takich zabezpieczeń (z resztą sam już odcięcie zapłonu przerabiałem), ale na ile złodziej "zawodowy" faktycznie go nie znajdzie? raczej ogarniają te najpowszechniejsze lokalizacje i co najwyżej kupisz sobie trochę czasu (kwestia minut). W bagażniku w jakimś schowku to raczej nie ma co zakładać, bo człowiek oszaleje. Są faktycznie takie skryte miejsca, na które menda nie wpadnie?
  • Odpowiedz