Wpis z mikrobloga

Okej. To co ta pisówa powoedziała osobiscie mnie dotknęło. Jak sie ma prawo do aborcji z chęcią pomocy osobom niepełnosprawnym? A no opowiem na swoim przykładzie. Mam siostrę z porażeniem mózgowym. Jestem tylko ja i ona. Nie mamy wiecej rodzenstwa. Wiem, ze jesli zabraknie rodzicow opieka nad nia spadnie na mnie. Nie mam jeszcze dzieci ale chvialabym mieć. Do tej pory bałam sie zajsc w ciaze, bo gdyby okazalo sie ze moje dziecko bedzie chore nie moglabym usunac ciazy, bo poprzedni rzad mi te prawo zabral. Zostalabym skazana przez zycie na opieke nad dwoma osobami niepelnosprawnymi. Dajcie ludziom wybor. Życie pisze różne scenariusze. #sejm
  • 230
  • Odpowiedz
@Cadfael powidziala notoryczną kłamczuszka xd nic dla twojej osoby nie zrobię. Od dziś zwracaj się do mnie per panie śmigłowcu bojowy, nie szanujesz moich zaimków oraz mojej przynależności. Jak możesz się określać lewakiem? Mitoman? Szanuj moje mitomanstwo ( zmyślone przez Ciebie) tolerancyjna wariatko.
  • Odpowiedz
  • 0
@stokrota2 kto powiedział co?
I życzę powodzenia i wytrwałości. Nieludzkie to były lata niestety dla chcących mieć potomstwo.
Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz