Wpis z mikrobloga

  • 11
@Anjay: one nie są tam po to żeby przeprowadzić skuteczną interwencję tylko w razie czego mają stać się poszkodowanymi co umożliwi oskarżenie o napaść na funkcjonariusza ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Anjay a skąd wiesz ze ważą 40kg?to absolutnie niezdrowa waga, no chyba że ktoś ma 150 wzrostu xDDDD chociaż i wtedy się waży przeważnie 45kg.
Jeśli są wysokie i ważą 60-70kg to na luzie sobie poradzą.
Męskie chucherko jak kaminski by nie miało szans, w ogóle śmiesznie bo widzę ze głowy wykopkow sa dość przeorane przez sociale gdzie każdy facet waży po 90 kg, #!$%@? na siłowni i ma rozbudowane bary
  • Odpowiedz
czytając komentarze mam pytanie, jaka jest różnica szarpania się z mężczyznami i kobietami? przecież jest równouprawnienie i wszyscy są równi każdemu (no chyba że to wiek emerytalny, służba wojskowa, limity ciężaru w pracy urlopy macierzyńskie, <usługa> tylko dla kobiet, itp. itd.). Dopomóż Ukraino sługom swoim, narodowi polskiemu aby to nie była kolejna prowokacja nazistów mająca ukazać kobiety w niekorzystnym świetle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@roqitt I? A dwóch typów 70kg/175 dałoby radę?
Przecież do takiego grubasa trzeba kilku osób xDD
To tak jakbyś chciał w 2 osoby spacyfikowac Mike'a Tysona
  • Odpowiedz
@pfd3 przecież ty wymieniłeś zasługi konserwatyzmu.
Różny wiek emerytalny, szczególnie w krajach bliskiego wschodu jest spowodowany różnym poziomem pracy.
Ktoś kto go wymyślił doskonale zdawał sobie sprawę że to kobieta pracuje na takie 2 etaty, szczególnie w domu przy dziecku xD
To w krajach egalitarnych warunki płci są zrównane.
Służbę wojskową kto wymyślił? Kobiety dla facetów?
Ja jestem przeciw ale chyba wielkie konserwy dbają o dobro rodziny, tradycję więc ich zdaniem to mężczyzna powinien być wielka tarcza ochronna na froncie
  • Odpowiedz
@Anjay: przecież to celowa zagrywka, wystarczy, że stanęła by na drodze, którykolwiek by ją ruszył zaraz by został okrzyknięty damskim bokserem
  • Odpowiedz