Wpis z mikrobloga

@Perecixo przestać palic
Wiem po sobie i swoich przeżyciach jak i znajomych że jeśli zaczyna być nie przyjemnie to przestań
Będzie tylko gorzej i dojdziesz do momentu w którym każde palenie będzie przynosiło negatywne skutki
Nawet jesli będziesz w tą brnąć i wychodu jesz w sobie psa pawlowa to będzie tak że robiąc roczna przerwę będziesz czuł ten niepokój z dnia dzisiejszego

Jeśli nadal chcesz palić to moja szczera rekomendacja która dla
  • Odpowiedz
Jest trochę płytsza
Dla mnie ta płytkosc bardziej dziala że nie zanudzam się w uczuciu niepokoju
Dla może bardziej czerpiacych radość z thc jest po prostu zmniejszeniem mocy

Mysle ze cbd zmniejsza ebe to uczucie uderzenia dla mnie działa w punkt i wyłącza te rzeczy które mnie irytują np ogrmony overthinking albo często wspomnienia o dawnym życiu albo że odpowiadam komuś na pytanie z automatu a nie zastanawiam się czy odp jest
  • Odpowiedz
@Perecixo Kup susz cbd i miksuj z suszem thc. Znajdź proporcje, które będą ci odpowiadać. Prościej i najmniej inwazyjnie się chyba nie da i nie ma po co inaczej kombinować. Chyba że jeszcze olejkiem cbd, albo kupować odmiany thc z większą ilością cbd.
  • Odpowiedz
@Perecixo: próbowałeś waporyzacji? Sam wapuje już trochę ponad rok i w tym czasie nie miałem ani jednej schizy, żadnych leków czy złych faz. Po prostu czuje luz i mam lepszy humor :)

Wcześniej jak jarałem z lufy to od czasu do czasu też mi się jakieś dziwne rzeczy wkręcaly.
  • Odpowiedz