Wpis z mikrobloga

Zrobiłem przekop przez górę, żeby dostać się do nowej wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio bardzo fajne te #captainofindustry
ps. generalnie powinienem robić teraz nowe badania, ale sporo mi jeszcze zostało do wybudowania z tiera 3 no i przekopywanie się jest takie satysfakcjonujące :D
#gry
acidd - Zrobiłem przekop przez górę, żeby dostać się do nowej wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio...

źródło: 20240124173239_1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@deletenomads: bardzo mi się podoba jej złożoność i takie pomieszanie casualowego grania z wyzwaniami, a to zabraknie czegoś, a to coś nie pyknie w łańcuchu, a to zabraknie miejsca itd itp.
Śmiało mogę powiedzieć, że dla mnie jest na drugim miejscu po Factorio przed Satisfactory
  • Odpowiedz
  • 2
@deletenomads: no tak w sumie to Factorio, COI i Satisfactory to generalnie 3 różne gry.,więc masz rację, ale chodziło mi o generalnie temat zarządzania i automatyzacji. Tak czy inaczej bawię się ekstra.
  • Odpowiedz
  • 1
@Piotrekp666: celem jest niezakręcenie się w gąszczu budowania ;) a finałem jest chyba wypuszczenie rakiety, nie jestem pewien bo i tak długa droga przede mną :P
edit: na początku są misje z nagrodami, taki tutorial żeby wprowadzić w świat gry
  • Odpowiedz