Wpis z mikrobloga

Trzecia randka przede mną z #tinder w tym miesiącu. Jestem ciekawa czym tym razem zaskoczy mnie kolejny potencjalny kandydat na partnera. Może znów będziemy rozmawiać o jego ex? Może się dowiem o tym jakim jest rekinem krypto? XD Dla ciekawskich dodam, że na każdym spotkaniu proponuję, że zapłacę za siebie lub za nas oboje oraz, że spotkania nie kończą się odbyciem stosunku seksualnego XD
  • 89
  • Odpowiedz
@SereneCipher:
Podbijmy stawke: Do tego jestem "ciasteczko". Znam ze trzy jezyki obce. Przeczytalem w zycku tysiace ksiazek... Etc.

Ale za to jestem tez narcyzem. Nie wiem jak Ona i jej tylek ze mna wytrzymuja czasem. XD ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
nie mówię nie jeżeli chodzi o relacje fwb


@SereneCipher: i ty wymagasz intelektu nawet będąc cichodajką? To w takim razie chłop, którego usidliłabyś na stałe musiałby mieć ujemne poczucie własnej wartości żeby się na to zgodzić

choć wolałabym związek ( ʖ̯)


Nie martw się, w tym kraju jest pełno takich, którzy cię zaakceptują xD
  • Odpowiedz
nie mówię nie jeżeli chodzi o relacje fwb choć wolałabym związek ( ʖ̯)


@SereneCipher: szukasz powaznego partnera, ale bycie kogos dziwka do ruchania tez spoko. Ok xd Jednak na tej apce serio siedza same wykrety
  • Odpowiedz
@SereneCipher: A czym ty go zaskoczysz? Na jakie tematy jesteś w stanie elokwentnie porozmawiać? Z doświadczenia wiem, że laski nie mają poczucia humoru i zainteresowań (pomijam modę, kosmetyki i plotki), więc to zwykle wy nie potraficie powiedzieć czegoś ciekawego i tylko żyjecie pracą i imprezami.
  • Odpowiedz