Wpis z mikrobloga

  • 0
@maniek74: Tyle siedzisz na tagu i nie wiesz, że #xtb łze?
Sprawdź sobie w arkuszu 14:07:58
I jeszcze coś co wyłapałem to np. RAFAKO wg. XTB spadło dziś do 1.016 a mimo to w arkuszu zleceń jest 1.012 o 09:20:34
widmo82 - @maniek74: Tyle siedzisz na tagu i nie wiesz, że #xtb łze?
Sprawdź sobie w ...

źródło: rafako

Pobierz
  • Odpowiedz
@widmo82 napisałeś, ze XTB przebiło 40 zł, ja akurat nie patrzyłem od rana na wykresy, wiec zajrzałem na najpopularniejszego na tagu brokera, bo skoro robisz wysryw na ten temat, to liczyłem na to, ze jakoś mocno przelecieli przez 40 zł, zaglądam na szczura, a tam max. 39,94 stad dodałem komentarz nawiązujący do słynnego w sieci filmiku „nie weszłeś” bo zabrakło 6 groszy, a ty się zesraleś jak typowy widmo, ze XTB łże
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: haha
Spisek? Używasz słów których nie znasz znaczenia :)
Powtórzę bo masz problem ze zrozumieniem: pierwszy zesrałeś sie o 6groszy a wypominasz je innym xD a do tego nie zweryfikowałeś podawanych informacji - jakie to typowe u ciebie
  • Odpowiedz
@widmo82 Właśnie zweryfikowałem, dzbanie, i wrzuciłem na to screen w pierwszym komentarzu, czyli zrzut z max. ceny z broka którego używa większość osób na tagu. Co miałem niby skakać do notowań po innych brokach? jakbyś się nie palował pod to, ze mignęło gdzieś na sekundę 40,00 i nie ogłaszał pod to na tagu „zmiany kodu na 4 z przodu” to by nie było tematu, zmiana kodu będzie jak przejdą mocno przez 40
  • Odpowiedz