Wpis z mikrobloga

Kupiłem laptopa bez ekranu e31-80 za 10 paczek laysow wysztko by było fajnie niestety #!$%@? #!$%@? blokuje taktowanie procesora na 0,4ghz nic się #!$%@? nieprzegrzewa ale ona i tak te #!$%@? zegary trzyma
Chodzi tak ciągle (nieważne czy jakiś stres test czy nic kompletnie) proszę o dobrowolną pomoc #komputery #pcmasterrace #majsterkowanie #naprawalaptopow
wastyk554 - Kupiłem laptopa bez ekranu e31-80 za 10 paczek laysow wysztko by było faj...

źródło: temp_file3435940834471727117

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wastyk554: zasilacz oryginalny? Ma odpowiednią moc?
W biosie, jeśli jest taka opcja, spróbuj wyłączyć EIST (speed step).
Odpal Linuxa z pendrive'a i zobacz czy tam też występuje ten problem.
  • Odpowiedz
@wastyk554: Miałem tak jak dałem za słaby zasilacz do Della. Za mało energii miał i taka sama sytuacja była. Na identycznych wartościach pracował.
  • Odpowiedz
@supra107: dobra ale nie rozumiem o co ci chodzi? przecież nikt niema przymusu wydawać milionów na sprzęt i każdy ma prawo dłubać w czym chce - byle pamiętać żeby chałupy nie spalić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wastyk554 co masz w biosie? i sprawdź zasilacz
  • Odpowiedz
@mati1990: No a ja tylko mówię że odnalazł się Twój dawno zaginiony brat bliźniak. Bo takie druciarstwo musi być rodzinne. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: nie musi, widocznie mało w życiu widziałeś ¯\(ツ)/¯
w sumie nawet nie zaliczyłbym do druciarstwa, to jest prawdziwe druciarstwo pełny debian na telefonie i czekam aż komuś uda się zainstalować pakiety proxmoxa na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mati1990 - @supra107: nie musi, widocznie mało w życiu widziałeś ¯\(ツ)/¯
w sumie nawe...
  • Odpowiedz