Wpis z mikrobloga

Obejrzałem chyba wszystkie filmy krótkometrażowe na #hbomax. Jeśli chodzi o ten rodzaj to ten serwis ma naprawdę dużą bazę. Produkcję rumuńskie, węgierskie, cała Skandynawia, Finlandia, Portugalia, Nepal, brytyjskie, amerykańskie no jest tego mnóstwo. I muszę powiedzieć, że jakościowo są to tak w 90% świetne filmy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę rzucić jakieś konkretne tytuły. #film #filmnawieczor #filmy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@potato44: @kolikowski Pierwsza randka(Irlandia komediodramat) Cafe Marylin(Węgry dramat/kryminał) Ostatnia szansa(Wegry komediodramat) Na razie, śmieci(Kanada dramat), Mazel brouk(Francja dramat), Rytuał( Czechy dramat), Drzemka( Irlandia komedia) Ludzkie istoty(UK dramat), Fair Play( Szwajcaria dramat), Gotowe do złożenia(Norwegia dramat), Kucharz na krawędzi(Islandia dramat), Kierpce(Rumunia animacja dramat), Ludzie w ruchu( Niemcy animacja dramat), Errata( Francja komedia),Samotny wilk(Portugalia dramat), Bramkarz(komedia Finlandia), Don kontra błyskawica( Szkocja komedia) Huldra(horror Szwecja) pominąłem te które uważałem za średnie i
  • Odpowiedz