Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N ale trzeba mu przyznać że legendarne jednego z pisowców zniszczył na żywo. wtedy jak zaorał Pawlaka, byłego pisowskiego rzeźnika praw dziecka. Pawlak twierdził ze telefon zaufania działa przez całą dobę i mazurek na żywo tam zadzwonił i automat powiedział, że infolinia jest czynna pn-pt 9-17, a Pawlak się tam wił jak wąż.

Chociaż podobno jest trochę po pisowskich pieniądzach.
@Tomekmoskwa: Człowieku ty oszukujesz sam siebie czy kogo. Nikomu nie przeszkadza to, że on jest stronniczy. On zwyczajnie jest zwykłym pisowskim śmierdzielem. Co cię dziwi w tym że ludziom to przeszkadza? Olejnik mi nie przeszkadza aktualnie - nie broni pisu.
Czemu tak prostej rzeczy nie rozumiesz, intelektualisto na miarę pisu xD
@Karashiv: hahahaha. No ok. Chcę tylko ustalić twoją metodykę. Bo wynika z niej że nie lubisz stronniczych dziennikarzy takich jak Mazur. I ok słusznie! Ja też ich nie lubię! Chcę tylko się dowiedzieć dlaczego nie przeszkadzają ci stronniczy dziennikarze tacy jak Olejnik czy kolenda Zalewska. Skąd u ciebie te podwójne standardy? To zwykła hipokryzja czy coś więcej?
@Tomekmoskwa ZaleSka, nie ZaleWska. To raz. Olejnik i ZaleSka to wstyd dla dziennikarstwa, tak samo jak Mazurek jest #!$%@?, pisowskim psem, który "jedzie" tylko z mało znaczącymi pisowcami albo kretynami z Suwerennej Polski, a prawdziwych szych nie tyka. Od czasu kiedy Koalicja wygrała wybory w każdym jego wywiadzie jest jakiś pisowiec, który załamuje ręce nad Polską razem z panem redakturem. Ale jak się ma brata, który dzięki Pisowi ciągnie niewyobrazalny hajs to
@Rocky_Zuma_Skye: rozumiem rozgoryczenie. A przeszkadza ci fakt ze np do faktów po faktach czy np do redaktora Mrozowskiego o 18:00 są zapraszani tylko politycy rządzący obecnie a pynia do nich są w stylu „dlaczego PiS jest zły”. Przeszkadza ci to czy już nie?