Wpis z mikrobloga

Ukradłeś coś, nadużyłeś władzy, zaszczułeś kogoś? Popełniłeś jakiekolwiek inne przestępstwo? Wisi nad tobą wyrok więzienia?
I najważniejsze:
Masz legitymację partyjną PiS, lub jesteś członkiem rodziny kogoś takiego?
Nie martw się. Chwytaj za telefon i dzwoń pod numer: 71830-71830. Anżej "President" Dudu zapewni ci bezkarność*

Mamy zadowolonych klientów. Mariusz i Michał spędzili za kratami zaledwie dwa tygodnie z zasądzonych dwóch lat za zaszczucie i w efekcie doprowadzenie do śmierci znanego polityka.
Satysfakcja gwarantowana, a za spędzenie choć dnia w więzieniu oferujemy status więźnia politycznego gratis.

*oferta ważna do końca kadencji obecnie urzędującego prezydenta. Jej przedłużenie zależy od wyniku wyborów w roku 2025 roku

#bekazpisu #polityka #sejm
Jabby - Ukradłeś coś, nadużyłeś władzy, zaszczułeś kogoś? Popełniłeś jakiekolwiek inn...

źródło: gf-JR7V-mi5S-sAH4_andrzej-duda-664x442

Pobierz
  • 23
@Jabby: Jeszcze musisz mieć sporo kasy ale tak to działa z każdym prezydentem. Wystarczy zobaczyć ile tysięcy przestępców ułaskawiali za swoich kadencji.
@Jabby: przeczytałem ten opis i pomyślałem, że taka postać z takim opisem/reklamą śmiało mogłaby się pojawić w dowolnej części GTA gdzie twórcy czasami tworzyli takie absurdalne postacie xD np. Ken Rosenberg mógłby mieć taki opis swoich usług prawniczych xD