Wpis z mikrobloga

@nietak7: przyjdzie inny parobek, powie piękne słowa o kościele i patriotyzmie (no bo o czym elektorat lubi słuchać), że on jest inny, nowa jakość i dziadostwo oraz nisko wykształceni kupieni
  • Odpowiedz
@nietak7: Oj nie wiem, Trzaskowski w zasadzie ma tylko argumenty znajomości angielskiego i bycia przystojnym.

Jeśli PiS zdecyduje się na Magierowskiego to jest realna szansa, bo pomimo bycia PiSowcem to jest to inteligentniejszy od Trzaskowskiego człowiek i większy format człowieka.
  • Odpowiedz
@WeunianyTrampek: Jak dla mnie przegrali jak ruszyli kwestię aborcji. Stracili na tym masę punktów procentowych. W zasadzie coraz bardziej zakopują się w swoim elektoracie 30%, który też będzie topnąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Coxex: przecież mają pchać Bocheńskiego ztcw

Magierowski sam o sobie mówił że jest - cytuję - "ultrakonserwatywnym katolikiem", więc ludzie będą się go bali.
  • Odpowiedz
Przecież to jest dla PO samograj: patrzcie, ludzie, kandytat z PiS = bezkarność dla nich.


@nietak7: naiwnyś
Przecież to jest dla PiS samograj: patrzcie, ludzie, kandydat z PO = zamykanie bohaterów narodowych, więźniowie polityczni, wyroki za walkę z korupcją
  • Odpowiedz
@nietak7: to tak nie dziala.

Patrzcie: Her Tusk tylko dorwał się do władzy i już wsadza wiceprezesa opozycji do więzienia. Aż prezydent musi interweniować! Hańba xD
  • Odpowiedz
PiS właśnie przegrał wybory prezydenckie w 2025


@nietak7: co? Toć sondaż z stycznia mówi, że poparcie im w zasadzie nie zmieniło się. I nadal by "wygrali" wybory.
  • Odpowiedz
pisowcy uważają, że oni są prawie albo całkiem niewinni więc o czym ty mowisz


@To_ja_moze_pozamiatam: Tak, ale jest część pis-light, który może nigdy/prawie nigdy nie zagłosuje na coś przeciwnego pisowi, ale jednak jest szansa by po prostu w ogóle nie zagłosowali. Znam takich pis light, co gdyby było Trzaskowski vs Hołownia vs Czarnek to po prostu by nie poszli na głosowanie. Także m.in. dzięki cyrkowi z Kamińskim i Wąsikiem, ale o
  • Odpowiedz
  • 2
@nietak7 w 2025 to nikt już o tym wszystkim nie będzie pamiętał tak samo jak nikt nie pamięta co się działo przed 2015. Wynik wyborów będzie zależał od tego czy Tusk wystarczająco #!$%@? ludzi w międzyczasie czy jeszcze nie. No i czy PiS zrobi jakiś rebranding.
  • Odpowiedz
@nietak7: Do samych wyborach pewnie się trochę uspokoi. Chodzi mi raczej o to, że Trzaskowski poza nie byciem PiSowcem nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Jeśli wystartuje Holownia to może być dla opozycji lepszy wybór.
  • Odpowiedz