Wpis z mikrobloga

@Regierungsrat_Walter_Frank: Na Insta notorycznie wyświetlane są różnego rodzaju scamy. Od piramid "zarabiaj 500eur dziennie" po super oferty "roweru elektrycznego za 50$" lub inne "szalone wyprzedaże w Lidlu". Widywałem też inwestycje w "baltic pipe" oraz "przekop Mierzei Wiślanej" reklamowany przez Dudę albo Tuska.
@Regierungsrat_Walter_Frank: też to miałem, piękna sprawa, łaskawy jest nasz władca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnajomyTwojejZony @Borealny: Zgłosiłem reklamę to mi odpisali, że nie mogli dotrzeć do niej, bo już prawdopodobnie się skończyła kampania xD Czyli ktoś puszcza na 1 dzień/kilka h i wuja mu moga zrobić.
https://wykop.pl/wpis/74503467/zajebiste-youtube-reklamy-wyswietla-wygenerowany-p
sezonowiec1 - @RegierungsratWalterFrank: też to miałem, piękna sprawa, łaskawy jest n...

źródło: 2a37ce319ba00e7cb0b883a1d08a1cae4b8a4dec2fcffbe0475ac632092174f1

Pobierz
@NiBBonacci: Nie ma sensu zgłaszać, bo google odpowie komunikatem:
"We decided not to take this ad down. We found that the ad doesn’t go against Google’s policies, which prohibit certain content and practices that we believe to be harmful to users and the overall online ecosystem."
@ZiobroZaskoczenia: Ja tak robie.
Nie jestem kasjerem.
Nie segreguje smieci za darmo jesli nie musze.
Nie sprzatam po innych ludziach.
Nie biore udzialu w akcjach korpo.
Mam ich wszystkich w #!$%@?. l wiesz co?

Gowno: Swiat sie nie zawalil.

Ja mam czas dla siebie a baranki niech zuzywaja swoj limitowany czas na tym lez padole za frajer.