Wpis z mikrobloga

@Kamokamo zawsze możesz nie być złodziejem i zapłacić parę złotych i też nie mieć reklam ;)
No chyba, że jesteś biedakiem i żydem Poznaniakiem
  • Odpowiedz
@Borealny: Ale po cholerę to zgłaszać, ja nigdy czegoś takiego nie zgłaszam, to samo rumuna czy kińskie posty na wykopie.
Będę murzynował za friko dla jakiegoś korpo, mają hajs to niech sobie zatrudnią waflów do weryfikowania i zgłaszania niewłaściwych treści
  • Odpowiedz
@anoonek95 gdzie tu niby plucie w twarz? Jest usługa -> płacę za nią -> nie ma reklam plus dobra biblioteka muzyki -> profit

Za to okradanie twórców i firmy która to wszystko obsługuje już jest w twoim p0laczkowym mniemaniu normalne? Póki co to ty plujesz w twarz uczciwym ludziom. Drobny złodziejaszku
  • Odpowiedz
  • 35
@Notes wielkie korpo, które nie werifikuje jakie reklamy dostają się na youtube będzie mi mówiło że jestem złodziejem bo używam adblocka żeby nie oglądać scamerkisch reklam, które dostają zielone światło. X #!$%@? D!
  • Odpowiedz
@NiBBonacci @spajdermen to po #!$%@? jojczycie skoro i tak nic nie robicie? Po to są te narzędzia żeby ich używać. Na pewno krócej zajmie zgłoszenie niż napisanie wpisu o tym jakie reklamy są scamerskie i beznadziejne.

Nawet jeśli po zgłoszeniu nie przestaną się wyświetlać innym, to algorytm skapnie się że nie warto wyświetlać wam podobnych reklam, bo i tak w nie nie kliknięcie. Poza tym nie wiem komu wy chcecie zaszkodzić, skoro
  • Odpowiedz
@frems: zgodze sie, ze pewnie trafiaja sie scamerskie reklamy (osobiscie nie widzialem bo mam premium) ale tu nie o to chodzi... jesli masz zalozmy jakis sklep ktory sprzedaje gowniany towar to daje ci to prawo wejsc do srodka i krasc? albo jak idziesz do monopolowego i kupujesz pol litra i na stojaku stoi tyskie i jak wszyscy wiemy jest to gowniane piwo to czy masz prawo wziac te puszki i je
  • Odpowiedz
ostatnio o tym rozmawiałem z pewnymi osobami


@TwujKoshmar: więcej info po 16?

@Notes: tylko że są jakieś granice przyzwoitości. 2 półminutowe, niepomijalne reklamy (i to najczęściej kilka tych samych) co 5 minut w ciekawym filmie umieją wkurzyć
  • Odpowiedz
@Regierungsrat_Walter_Frank takich jeszcze nie widziałem ale oglądam materiały o krypto i w trakcie tych filmów wyświetlają się reklamy twórców kryptowalut i np. CEO micro strategy który przerobiony przez IA zachęca do wzięcia udziału w "promocji", oczywiście to jawny scam. Michael sailor twierdzi że jego zespół usuwa dziennie 80 takich scamow z YT. Dziwi mnie dlaczego YT nie ma żadnego systemu weryfikacji, widać kasa musi się zgadzać.

Jeszcze pół roku temu było ich
  • Odpowiedz