Wpis z mikrobloga

Coś mocniejszego potrzebuje na sen kuchwa

kłetiapina ostatnimi czasy działała słabo, a na początku dobrze i szybko składała
Trytyko minimalnie działa tylko wtedy, jak nie mam stresu związanego z jutrem
Łatwo zdobyc teraz zolpydem u konowała ogólnego bez udokumentowanego leczenia tym lekiem? Moja mama załatwiła mi alpre biorąc ją na siebie pół roku temu mimo że nigdy się nią nie leczyła, ale to bylo przed wprowadzeniem tych wszystkich ograniczeń
#przegryw #psychiatria #depresja #bezsennosc #fobiaspoleczna
  • 13
  • Odpowiedz
@starykuc najlepiej to klony zebys mial i z pregaba laczyl chociaż odradzam jesli masz sklonnosci do uzależnień xD, i tez trudniej u psychiatry o klony teraz bo weszla jakas nowa #!$%@? ustawa przeciwnarkomanii i jak juz dadza to czesto jakis czeski odpowiednik. recepte mozesz ogarnac sobie na telegramie. co do trittico to sie nie dziwie bo to dosc slaby lek ssri ale jak dodasz sobie do tego chociaz setke pregaby to powinno
  • Odpowiedz
@lujka666: jestem doświadczonym pregabalinistą i mnie ona pobudza
Benzo na sen bym nie brał, bo szkoda tolerki na to żeby tylko zasnąć ehh
Tera na szczęście co miesiąc se mogę od lekarza brać receptę na alpre 1mg, bo mam kwit od psychistry
Ale pregabaliny nie chciał mi dać ze względu na mój typ depresji, czyli głównie demotywacja i spowolnienie xd bo on twierdzi że to lek spowalniający
Mimo ze mnie pobudza,
  • Odpowiedz