Wpis z mikrobloga

@Krol_Karo: dopiero teraz dotarło do mnie, że jestem zaślepiony peowską propagandą z tvnu... jak mogę się z tego wyleczyć, które media śledzić i czytać, żeby weryfikować te bzdury? nie znam nic innego oprócz mainstreamowych mediów :(
@Krol_Karo: czyli nie umiesz podać nazw mediów, które uważasz za merytoryczne? Kilka razy cię o to spytali, a ty zamiast napisać: gazeta taka i taka, dziennikarz taki i taki, to uciekasz w taki sposób:

na pewno nie takie co walą prostacką propagandą


Chciałeś wyjść na mądrego i niezależnego, a wyszedłeś na przedszkolaka nie umiejącego uzasadnić własnego zdania ¯\(ツ)/¯
Tutaj to już skrajny kretynizm wjeżdża, bo uważasz że ktoś kto widzi propagandę jest jakimś "freefinkerem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krol_Karo: No tu się trudno nie zgodzć, wjechał skrajny kretynizm - chociaż nawet kretyn powinien zauważyć, że nazywam pogardliwie "freefinkerem" gościa, który rzekomo widzi propagandę ale jednocześnie nie potrafi wymienić z nazwy tych wolnych mediów. Z których podobno sam korzysta xD
Zamiast tego tchórzliwie podwija ogon, upadla
czyli nie umiesz podać nazw mediów, które uważasz za merytoryczne


@SkrytyZolw: temat mojego postu dotyczy mediów propagandowych czyli tvn i tvp (zarówno sprzed i po 15.10)

Stwórz temat o mediach nie propagandowych i zawołaj. Tutaj nie mam zamiaru dyskutować o tym, dodatkowo z taką ilością faszystów, którzy atakują innych już nawet nie za inne poglądy, a za zbyt niedostateczne obrażanie "przeciwników" politycznych.
@Krol_Karo: czyli nie oglądasz TVN i TVP, ale uważasz ich, że sieją głupia propagandę. Więc my chcemy też być tacy oświeceni jak ty i mógłbyś podzielić się miejscem lub miejscami, z których czerpiesz obiektywne informacje na tematy, które dzieją się w polskiej polityce. Podasz listę?
@Krol_Karo:
1. Bądź Karolkiem.
2. Nie oglądaj czegoś, ale miej o tym bardzo silną opinię.
3. Nie potraf podeprzeć jej przykładamy i argumentami.
4. Z wyższością stwierdź że nic już więcej nie powiesz, bo wszyscy są ZMANIPULOWANI.
5. Profitu brak.